BiałaTara to staruszka, która przyczyniła się do uratowania wieluzwierząt – przeszła w swoim życiu wiele, bo latami wykonywaniezabiegów ćwiczyli na Niej przyszli weterynarze… Stała biedulkaprzypięta do ściany bez możliwości położenia się znosiławszystkie udane i mniej udane próby założenia wenflonu, czyzrobienia zastrzyku.

Dziś Biała Tara potrzebuje Waszej pomocy. Bardzo często musimy wzywać do niej doktora. Kilka dni temu klacz zasłabła, leżała na ziemi ciężko oddychając, na szczęście szybko podane zastrzyki i kroplówki postawiły ją na nogi. Niedawno pisaliśmy o kłopotach zjedzeniem bezzębnej staruszki. Biała Tara straciła zupełnie apetyt, a co za tym idzie wiele kilogramów. Codzienne kroplówki,serie zastrzyków i udało się – klacz znowu je. Cieszy się widząc, jak przychodzi do niej człowiek, liczy na jakieś smakołyki– starte warzywa, granulowane siano czy zgnieciony i rozmoczony owies z dodatkami. 

Zdajemy sobie sprawę, że wiek i stan zdrowia Białej Tary robią swoje ale nie poddajemy się, cały czas walczymy o to, aby jak najdłużej klacz była z nami. Każdy dzień do dla niej radość z wyjścia na łąkę, z przebywania z przyjacielem – Nazirem, z powiewu wiatru w grzywie, z pieszczot kochających rąk... Niestety, wiemy, że aby mogła się z tego wszystkiego cieszyć, konieczne są częste wizyty weterynarza, podawanie leków i kroplówek na wzmocnienie. Co tu dużo kryć – ciągnie to za sobą duże koszty. Dlatego prosimy Was,pomóżcie w leczeniu Białej Tary. Podarujmy jej kolejne dni, kiedy jej oczy zobaczą słońce, kiedy zarży na widok człowieka. Niech będzie z nami jak najdłużej!


Komentarze

  • Anna z Florydy - awatar

    Anna z Florydy

    27.08.18
    27.08.18

    Taruniu, zdrowiej Kochana i miej się dobrze bo mojemu Nazirkowi było by smutno bez Ciebie. Pozdrawiam również Całą Ekipę "TARY", z Panią Prezes na czele!

Wpłaty - 14

Ewa K - awatar
50
Ewa K
Beata Boczkowska - awatar
100
Beata Boczkowska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy darczynca - awatar
20
Anonimowy darczynca
Agnieszka Czekierda - awatar
500
Agnieszka Czekierda
Patrycja - awatar
20
Patrycja
Anna z Florydy - awatar
750
Anna z Florydy
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Elżbieta Derelkowska - awatar
5
Elżbieta Derelkowska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij