Nowy Biedkowóz

36 390 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 730 osób w ciągu 7 dni.
Wpłać teraz
 
Piotr Biedka - awatar

Piotr Biedka

Organizator zbiórki

Witam serdecznie,

Otwieram publiczną zbiórkę na nowy Biedkowóz....

Jeżeli jesteś fanem Chwdp.tv,

Jeżeli podoba, Ci się to co robię dorzuć się do nowego Biedkowozu.

Jak wiecie 27 letni Biedkowóz lata świetności ma już za sobą i nie może już służyć w Naszych misjach :-)                                                                                                         Powstała zbiórka na nowy Biedkowóz, którą zorganizował Fan Chwdp.tv, jednak wielu z Was obawia się, iż jest to fejk, dlatego otwieram zbiórkę oficjalnie oraz zachęcam  do wspierania inicjatywy.

Pamiętaj do niczego, Cię nie zmuszam! 

Środki zebrane przez Fana zostaną dorzucone do tej zbiórki. Jest tam około 3 tyś. zł. plus to, co dostałem od mieszkańców Poznania podczas ostatniego Marszu o Wolność. 

Nowy Biedkowóz będzie prawdziwym wozem transmisyjnym, wyposażonym w nagłośnienie i przede wszystkim będzie posiadał dużo miejsca oraz łóżko, gdzie będę mógł spać podczas wielokilometrowych wypraw.

Zbiórka jest dobrowolna! Serdecznie dziękuję za każdą wpłatę.

Piotr Biedka 

CHCĘ WAM DAĆ PRAWDĘ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Grzegorz W - awatar

  Grzegorz W

  26.02.21
  26.02.21

  Kończymy tą zbiórkę na nowy Biedkowóz ;)

 • Anna Buksa - awatar

  Anna Buksa

  26.02.21
  26.02.21

  Może nie dużo ale zawsze coś na jakąś śrubę starczy🙂brawo dla Ciebie jestem z Tobą całym sercem.

 • Arecki King - awatar

  Arecki King

  26.02.21
  26.02.21

  Poszła cegiełka pozdrowienia

 • kris rozmiarkowski - awatar

  kris rozmiarkowski

  26.02.21
  26.02.21

  dobra robota Piotrek!

 • Agata Neska - awatar

  Agata Neska

  26.02.21
  26.02.21

  Dziękujemy za to co robisz dla nas wszystkich, dziękuję w imieniu całej mojej rodziny, żałuję że nie mogę dać więcej, ale przez ten chory system ledwo wystarcza na przeżycie. Wysyłam uściski i nie poddawaj się nigdy w walce o prawdę ❤️❤️❤️

36 390 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 730 osób w ciągu 7 dni.
Wpłać teraz
 
Piotr Biedka - awatar

Piotr Biedka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 730

Krystian Krupa - awatar
Krystian Krupa
20
Marianna Stańczak - awatar
Marianna Stańczak
10
Mirek Nawrocki - awatar
Mirek Nawrocki
50
Arleta - awatar
Arleta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Robert - awatar
Robert
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Gumpert - awatar
Aleksandra Gumpert
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aneta - awatar
Aneta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij