Zbiórka Zawody kulturystyczne - miniaturka zdjęcia

Zawody kulturystyczne

Zbiórka Zawody kulturystyczne - zdjęcie główne

Zawody kulturystyczne

20 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Paulina Idziak - awatar

Paulina Idziak

Organizator zbiórki

Witam, nazywam się Paulina Idziak, jestem świeżo upieczoną zawodniczka bikini fitness w federacji IFBB. Moja przygoda z tym sportem zaczęła się we wrześniu 2017 roku, gdzie walczylam na scenie w Debiutach w Warszawie, zajelam tam 9 miejsce na 30 zawodniczek. Niestety prawda jest taka, ze te zawody wyglądają pięknie, ale kosztują bardzo dużo. Jako uczennica 3 klasy liceum nie mam dostępu do takich środków, jeden start wyniosl mnie około 3000 zl. W to wchodzi cena stroju, pobyt, wpisowe, bronzer, i inne niezbędne rzeczy potrzebne aby zakwalifikować się do danych zawodów. Mam duży potencjał i mam zamiar w tym następnym roku wziąć udział w całym sezonie startowym. Trochę pieniędzy mam odłożone, natomiast nadal potrzebuje malej pomocy jesli chodzi o finanse związane ze strojem i wpisowymi na zawody. Jest to moje marzenie, które zawazy na mojej przyszłości związanej z tym sportem i nie tylko. Będę niesamowicie wdzieczna za każda pomoc, ponieważ jest to dla mnie ogromna szansa, które może się nie powtórzyć. 

Pozdrawiam :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Paulina Idziak - awatar

Paulina Idziak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Tomasz Janda - awatar
Tomasz Janda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij