Niechciane, zapomniane, porzucone, nieplanowane. Zbyt stare, zbyt duże, za mało ładne lub zbyt ruchliwe, za mało pokazowe, zbyt szczekliwe. Wszystkie z ogromnym sercem wypatrują pod skrzydłami Centaurusa kogoś, kto je pokocha. Często potrzebują leczenia, często mają ostatnią szansę.

Biorezonans jest ogromną szansą dla wielu naszych zwierzaków. Pomóż go kupić !

Pod naszą bezpośrednią opieką aktualnie jest ponad 500 zwierząt. Są konie, psy, koty ale i kozy, trzoda, krowy, lamy czy owce. Większość z nich to zwierzęta starsze, często schorowane. Opieka nad tak licznym stadem, wymaga bardzo dużych nakładów finansowych, w tym niebagatelne koszty generuje leczenie zwierząt. Biorąc pod swoje skrzydła zwierze, bez względu na to jakiego jest gatunku, staramy się zapewnić mu możliwie najlepszą opiekę i odpowiednie leczenie. Bo nie sztuką jest wziąć, sztuką jest wziąć i dać wszystko to co potrzebne. Dlatego też nasi podopieczni korzystają z wszelkich dostępnych form terapii, zarówno z medycyny tradycyjnej ale również z niekonwencjonalnej.

Masaże, akupresura, biorezonans, quantec, hirudoterapia, ziołolecznictwo, homeopatia są u nas na porządku dziennym. Wspierają leczenie tradycyjne, często z bardzo dobrymi efektami.

Mając na uwadze dużą obsadę zwierząt oraz ceny zabiegów wykonywanych biorezonansem, po przeliczeniu kosztów, najtańszą opcją wydaje się zakup własnego aparatu i przeszkolenie jednej osoby do jego obsługi. Da to możliwość szerszego zastosowania tej metody, a co za tym idzie, więcej zwierząt skorzysta.

Dzięki biorezonansowi można pomóc zwierzakom z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, grzybicami, zatruciami, chorobami układu krążenia czy układu pokarmowego, chorobami skóry, przy złamaniach i innych urazach, w przypadku chorób reumatycznych i wielu, wielu innych.

Same zabiegi są bezbolesne i bezinwazyjne. Pomagają wykryć wiele schorzeń, jednocześnie ponoszą odporność i wydolność organizmu.

Chcemy nabyć  F-SCAN COMPACT z przystawką dla zwierząt.

Pomóż nam powoli stworzyć mini klinikę dla naszych małych i większych podopiecznych. Wiele sprzętów medycznych może zwyczajnie uratować im zdrowie i życie. Nie zawsze jest czas, aby zdążyć na klinikę, nie zawsze klinika przyjmie i obieca poprawę. Dysponujemy na miejscu na folwarku osobą z wykształceniem weterynaryjnym, ale nie dysponujemy żadną aparaturą. Chcemy po kolei gromadzić wszystko, co może pomóc naszych podopiecznym i zapewnić leczenie i lepszy komfort życia tu, na miejscu. Mamy wiele przypadków, gdzie leczenie tradycyjne nie dawało szans, ale udało się uratować zwierzaka lub przynieść mu ulgę metodami alternatywnymi.

Przez cały czas naszej działalności otrzymywaliśmy różne maile nt biorezonansu - od wielu z Was. Sami próbowaliście, i Wasze zwierzaki odzyskiwały zdrowie. Terapia robi się bardzo kosztowna (zabiegi, dojazdy) kiedy zwierzaków jest kilkadziesiąt na raz. Ostatnio znowu otrzymaliśmy od pewnej Pani mail - że dzięki tym zabiegom uratowała swego pupila. Dlatego postanowiliśmy, że i naszym bezdomniakom musimy zapewnić taki super sprzęt do odzyskiwania zdrowia i ratowania życia.

Z biorezonansu mogłyby skorzystać końscy emeryci, jak Araga

czy Bęsia

psiak Teo

Elf

AmelkaElmo

i wiele innych zwierzaków. 


Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to 800 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe.

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
88
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
27
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij