Producentka telewizyjna walczy z rakiem! Na Pomagam.pl zebrała już ponad 50 000 zł!!

Opublikowano 18 kwietnia 2019 przez Magdalena

Znana działaczka telewizyjna Kasia Litwiniak ponownie walczy z rakiem! Mimo złych rokowań lekarzy, kobieta jest pełna wiary, że uda jej się wygrać z chorobą. Na Pomagam.pl zebrała do tej pory już ponad 50 000 zł, aby sfinansować ogromne koszty leczenia. Zbiórka wciąż trwa! 

Kasia Litwiniak od ponad 20 lat jest związana z branżą telewizyjną. W 2016 roku pierwszy raz usłyszała diagnozę - rak piersi. Wydawało się, że operacja i radioterapia przyniosły pozytywne rezultaty. Jednak do czasu.. w luty tego roku, na kontroli lekarskiej wyszło, że rak nie odpuścił. Tym razem to rozsiany przerzut do kości

"Lekarz onkolog postawił bardzo niekorzystne statystyczne rokowania nie dając żadnej szansy na wyzdrowienie. Pomimo to nie poddaję się i wierzę, że znajdę rozwiązanie i powrócę do zdrowia." - mówi Kasia. 

Pojawiła się szansa na przeprowadzenie specjalistycznej terapii w klinice w Monachium, która może wyniszczyć szkodliwe komórki. Jednak koszty są ogromne. Dlatego kobieta postanowiła poprosić o pomoc. Na Pomagam.pl założyła zbiórkę https://pomagam.pl/kasia-litwiniak, która wywołała ogromne poruszenie w mediach. Do tej pory udało się uzbierać ponad 50 000 zł, a to jeszcze nie koniec! 

Zbiórka na leczenie Kasi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc osobom w Twoim otoczeniu, przezwyciężyć ciężkie chwile. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!!

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij