Zebrali 230 000 zł na działania w obronie Puszczy Białowieskiej dzięki Pomagam.pl!

Opublikowano 11 lutego 2019 przez Marcjanna

Puszcza Białowieska to ostatni naturalny las nizinnej Europy, ale tylko 17% jej obszaru jest chronione jak Park Narodowy, reszta należy do Lasów Państwowych. Kiedy zaczęła się jej wycinka, wiele osób zaczęło się temu sprzeciwiać. Od maja 2017 roku ponad 1000 osób nieodpłatnie poświęciło swój czas na patrole leśne, edukowanie, informowanie, budowanie lokalnej koalicji i blokowanie wycinek. Wszystko po to, żeby ratować Puszczę.

Założyli zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/dlapuszczy), żeby móc działać skuteczniej i zebrali ponad 224 000 złotych! Każdy postęp dokładnie opisali w opisie zbiórki i w Aktualnościach. Zadbali również o opis w języku angielskim, żeby osoby z innych krajów mogły im pomóc.

Zbiórka na Obóz dla Puszczy to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że również możesz założyć zbiórkę, aby skuteczniej działać w ważnej dla Ciebie sprawie!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij