13-latka będzie mogła rozwijać swój talent muzyczny, dzięki zbiórce na Pomagam.pl!

Opublikowano 18 września 2019 przez Marcjanna

13-latka będzie mogła rozwijać swój talent muzyczny, dzięki zbiórce na Pomagam.pl!


Emilia Jabarova to 13-latka pochodząca z Azerbejdżanu, która ponad rok temu przyjechała do Polski z ukochaną mamą. Muzyka stanowi dla dziewczyny bardzo ważną część życia i jej marzeniem jest mieć w domu własne pianino. Dzięki zbiórce na Pomagam.pl nastolatka ma szansę spełnić swoje marzenie!

Emilka już od 10 lat uczy się gry na pianinie i śpiewu! Uczęszczała do szkoły muzycznej i ogniska muzycznego, brała również udział w wielu koncertach. Chciałaby posiadać własny instrument, żeby móc dalej rozwijać swój talent.

Dziewczyna mieszka tylko z mamą - jej tata zmarł, kiedy miała 6 lat. Niestety, samotnej matki nie stać na drogi instrument dla córki. Przedstawiciele Toruńskiej Fundacji Rozwoju “Wszystko Jest Możliwe” założyli zbiórkę na Pomagam.pl i w ciągu 8 dni cel został osiągnięty!

Link do zbiórki na pianino dla Emilii: https://pomagam.pl/pianinodlaemilii

Za zebrane pieniądze kupię pianino cyfrowe oraz stołek :-)
Jeśli uda mi się zebrać więcej pieniędzy, bardzo chciałabym kupić pianino bardzo dobrej marki, które będzie służyło przez lata. - 
pisze Emilia w opisie zbiórki na Pomagam.pl

Gratulujemy zebranej kwoty i życzymy muzycznych sukcesów! :)

Zbiórka na pianino dla Emilii to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty też możesz zbierać środki na spełnianie swoich marzeń!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij