Twoja zbiórka dla Ukrainy

Opublikowano 26 lutego 2022 przez Kamila


Potrzebujesz wsparcia finansowego przy organizacji pomocy dla Ukrainy?

Załóż swoją zbiórkę i zbierz niezbędne środki!

Bez względu na to, czy potrzebujesz pieniędzy na transport, zakup potrzebnych produktów czy nocleg dla uchodźców - dzięki własnej zbiórce na Pomagam.pl szybko zaczniesz zbierać fundusze na pomaganie, a każda osoba, która zechce Cię wesprzeć, będzie mogła wygodnie przekazać Ci dowolną kwotę za pomocą bezpiecznych płatności online (również kartą i blikiem).

Wszelkie koszty zbiórek na pomoc Ukraińcom pokrywa portal Pomagam.pl - 100% wpłaconej na zbiórkę kwoty trafia na wskazany przez Ciebie cel. Dotyczy to tylko zbiórek utworzonych po kliknięciu żółtego przycisku na stronie głównej Pomagam.pl lub przycisku poniżej.

Ważne: zamieść na zbiórce precyzyjny opis, na co dokładnie zbierasz, jak wydasz lub komu przekażesz zebrane pieniądze.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ TERAZ


Prosimy, zapoznaj się z poniższymi zasadami:

  • Jeśli zebranych środków nie zamierzasz przekazywać żadnej organizacji, w momencie zakładania zbiórki zamieść w jej opisie informację, że środki zostaną wypłacone na Twoje konto i to z niego realizowany będzie cel zbiórki (np. zakupy, opłaty). 
  • Nie będziesz mógł wypłacić środków na konto żadnego podmiotu zagranicznego ani na żadne konto w zagranicznym banku. Jeśli chcesz to z zrobić, w momencie zakładania zbiórki zamieść w jej opisie informację, że środki zostaną wypłacone na Twoje konto i to z niego zostanie dokonany dalszy przelew.
  • W trakcie zbiórki lub przed wypłatą środków możemy wymagać przedstawienia dodatkowych dokumentów i informacji.
  • Jeśli w trakcie zbiórki nie przestrzegałeś powyższych zasad, możemy wymagać, aby zebrana kwota została przekazana na konto organizacji społecznej realizującej cele związane z pomocą Ukraińcom lub przekazać zebrane środki w Twoim imieniu takiej organizacji.


ZAŁÓŻ SWOJĄ ZBIÓRKĘ DLA UKRAINY

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij