Zbierz pieniądze na dowolny cel !

Opublikowano 13 grudnia 2018 przez Marcjanna

Dzięki Pomagam.pl zebrali 150 000 zł z planowanych 5000 na nowy samochód! Jak to możliwe?


W trakcie wypadku Fiat Seicento 21-letniego Sebastiana został uszkodzony. Według ustaleń Klubu Miłośników Fiata Seicento był to rocznik 1998-2000. Ceny takiego auta wahają się między 3500 a 5000 złotych, w zależności od stanu. Pan Rafał Biegun postanowił pomóc Sebastianowi i założył zbiórkę na nowy samochód: https://pomagam.pl/NowySeicento . Ten rozbity prawdopodobnie służył chłopakowi nie tylko prywatnie, ale również zawodowo.

Sprawę bardzo chętnie podchwyciły media i zbiórka przerosła najśmielsze oczekiwania! W ciągu doby został osiągnięty cel w wysokości 5000 zł, a ostatecznie zebrana kwota przekroczyła 150 000 złotych! Wszystkie pieniądze zostały przekazane Sebastianowi i jego niezamożnej rodzinie. 

Zbiórka dla Sebastiana to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że możesz zbierać środki na swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych lub osoby, których los jest Ci bliski i którym chcesz pomóc!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki zajrzyj na https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl? 

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: kontakt@pomagam.pl, który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

  • Zbierasz tak długo, jak chcesz
  • Nie musisz zebrać całej kwoty
  • Zatrzymujesz każdą wpłatę
  • Wypłacasz w dowolnej chwili
  • Wypłacasz na dowolne konto
  • Wsparcie zespołu Pomagam.pl

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij