Nowotwór nie daje za wygraną! Agata walczy o życie! Zebrała ponad 68 000 zł na leczenie!

Opublikowano 09 lipca 2019 przez Magdalena


Agata od kilku lat zmaga się z chorobą nowotworową. Rak pochwy nie daje za wygraną i na ten moment kobieta ma już liczne przerzuty m.in. do kręgosłupa, pęcherza, macicy. 

Mimo tego, że przeszła już liczne zabiegi radioterapii i chemioterapii nie było efektów. Dopiero teraz guz zareagował na lek i pojawiła się szansa na wyzdrowienie

Niestety dotychczasowe leczenie pozbawiło ją w całości wszelkich oszczędności. A obecnie miesięczny koszt terapii wynosi ją 25 000 zł!!! Jak zebrać potrzebne pieniądze??

Aby móc podjąć dalszą walkę, Agata postanowiła założyć zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/blnn2qh5 . Aktywna promocja w mediach społecznościowych i niemal 6 000 udostępnień dały wspaniały efekt. Na koncie kobiety jest już ponad 68 000 zł!!

Zbiórka na leczenie Agaty to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij