10 000 zł w 3 dni na spełnienie marzenia, dzięki Pomagam.pl to możliwe!

Opublikowano 20 grudnia 2018 przez Marcjanna

Maciej Margas portretuje Warszawę z jej najwyższych punktów - był na każdym warszawskim wieżowcu! Zauważył, że w internecie jest bardzo mało lotniczych zdjęć Warszawy i prawie w ogóle nie ma tych wykonanych z lewego brzegu Wisły. Postanowił to zmienić. Wykonał próbne loty (motoparalotnią i awionetką) i... zdjęcia wyszły rewelacyjnie. 

Jego marzeniem było jako pierwszy wykonać profesjonalne zdjęcia Warszawy z lotu ptaka za dnia i w nocy, jednak wiązało się to z ogromnymi kosztami. Maciej założył zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/warszawazlotuptaka) i w niecałe 3 dni zebrał 10 000 złotych, a ostatecznie zbiórka zebrała ponad 16 000 złotych - co oznaczało, że mógł wykonać dwa godzinne loty helikopterem - dzienny, oraz nocny.Zbiórka Maćka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że możesz zbierać środki na swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych lub Fundację czy Stowarzyszenie, które wspierasz! 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij