Zbierz pieniądze na dowolny cel !

Opublikowano 11 stycznia 2019 przez Marta

Wiesz, że każdy z nas może zostać Wirtualnym Wolontariuszem WOŚP? Nieważne, skąd jesteś, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz. Na Pomagam.pl możesz szybko i łatwo założyć swoją własną zbiórkę, która pomoże zbierać środki na sprzęt specjalistyczny w szpitalach dziecięcych.

Idąc za przykładem Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice, Pani Izabeli, Kasi i wielu, wielu innych Polaków, kliknij w link poniżej i załóż swoją wirtualną puszkę. 

STWÓRZ ZBIÓRKĘ NA WOŚP!

Nie musisz być znaną osobistością, aby pomóc! Każda złotówka się liczy. 

Na naszej stronie rekordy bije zbiórka utworzona przez Anastazję Łuczak, córkę Pana Mariana, najstarszego wolontariusza WOŚP, który niestety nie może już spełnić swojego marzenia. Chciał on po raz ostatni wziąć udział w Finale Wielkiej Orkiestry i mieć swój wkład w to piękne wydarzenie. Chcąc spełnić jego wolę, Pani Anastazja utworzyła na pomagam.pl zbiórkę na rzecz WOŚP, dedykowaną Panu Marianowi. Do tej pory na WOŚP przez zbiórkę Pana Mariana wpłacono już ponad 2 500 zł!!! https://pomagam.pl/wospodmariana

Jak widzisz, każdy może zostać bohaterem. Weź sprawy w swoje ręce. Nie zwlekaj i spróbuj swoich sił już teraz!! Jesteś z nami? 

STWÓRZ ZBIÓRKĘ NA WOŚP!

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

  • Zbierasz tak długo, jak chcesz
  • Nie musisz zebrać całej kwoty
  • Zatrzymujesz każdą wpłatę
  • Wypłacasz w dowolnej chwili
  • Wypłacasz na dowolne konto
  • Wsparcie zespołu Pomagam.pl

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij