Rehabilitacja i Pasja -Etap 1 z3

owner

Łukasz Śmietana

Organizator zbiórki

Zbiórka

Witam,

Etap 1 z 3 - Program Hauptwerk:

Na załączonym filmie prezentuję Państwu darmową wersję demonstracyjną programu Hauptwerk. Niestety wersja ta jest bardzo okrojona, gdyż posiada dostęp do wyłącznie jednej konsoli organowej co hamuje rozwój, ponieważ pewne funkcje instrumentu są niedostępne. Po wykupieniu licencji będę miał dostęp do organów kościelnych z całego świata bez wychodzenia z domu. Biorąc pod uwagę moją ciężką sytuację ruchową program ten bardo ułatwi mi spełnianie marzeń, rozwój pasji jak i rehabilitację dłoni i palców poprzez rozciąganie powstałych przykurczów. Dlatego Proszę Was z całego serca o pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty. Dziękuję. Więcej. info poniżej.

Kontakt ze mną: 697 614 550

 

Nazywam się Łukasz Śmietana, mam 25 lat i od urodzenia choruję na Dziecięce Porażenie Mózgowe i na co dzień poruszam się na wózku. Moją największą pasją w życiu jest gra na organach kościelnych. Celem tej zbiórki jest komputerowy program Hauptwerk. Program ten umożliwi mi grę na każdych organach kościelnych bez konieczności wychodzenia z domu, ponieważ mam nie mogę samodzielnie wyjść po stromych schodach na Chór kościoła, a co za tym idzie nie mogę regularnie ćwiczyć u rozwijać swojej pasji.. Gra na organach w sposób znakomity wpływa na kondycję moich rąk, gdyż posiadają one znaczne przykurcze, a grają powoduję ich rozciąganie. Jest to zatem nie tylko pasja, ale również forma rehabilitacji. W związku z tym zwracam się do Was Kochani z ogromną prośbą o pomoc w realizacji tego marzenie. Proszę Was pomóżcie mi poczuć się jak prawdziwy organista. Z góry Dziękuję i pozdrawiam,

Aktualności

 • Łukasz Śmietana

  Łukasz Śmietana

  25.05.17
  25.05.17

  Przedstawiam Główny Stół Gry Wielkich 180-głosowych Organów Licheńskich. Dzięki waszej pomocy będę mógł grać na nich we własnym domu.

owner

Łukasz Śmietana

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  250
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  1
  Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę