Zbiórka Nadzieja Na lepszą przyszłość - zdjęcie główne

Nadzieja Na lepszą przyszłość

28 753 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 466 osób
Wpłać teraz
 
Malgorzata Wieczorek - awatar

Malgorzata Wieczorek

Organizator zbiórki

Trudno się prosi o pomoc, ale życie czasem nie pozostawia wyboru i tak jest w moim przypadku.

Jestem chora przebyty nowotwór, choroba afektywna dwubiegunowa, przepukliny kręgosłupa-zycie z takimi obciążeniami już samo w sobie lekkie nie jest,ale walczę i to wcale nie o mnie chodzi w tej całej batali a o przetrwanie.Walczę nie dla siebie, a dla moich synów,bo ich również los nie oszczędził.Prosząc o pomoc nie będę użalać się nad sobą,bo już dawno doszłam do założenia, że nie dam się chorobom i przeżyje to życie najlepiej jak się da,a jego sensem są moi synowie ❤️

Starszy syn obciążenony genetycznie CHAD jest pod stałą opieką psychologiczną psychiatryczna ma za sobą wiele pobytów w oddziałach psychiatrycznych, od września br.ponownie wrócił na oddział psychiatryczny dzienny wraz ze szkołą 😥

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek pojęcie o dwubiegunócwe doskonale wiedzą jaką wielką niewiadomą jest w tej chorobie każdy kolejny dzień.Od mani do depresji,a w niej o odebranie sobie życia jest naprawdę o krok....To bardzo ciężka choroba psychiczna uznana przez psychiatrów jako jedna z najcięższych.

Drugi z synów obecnie trzy latka gdy się urodził dostał 10 punktów w skali abgar byłam przeszczęśliwa,że dziecko jest zdrowe.Wkrótce  jednak okazało się inaczej... Franek ma dziecięce porażenie mózgowe lewostronne,asme, alergie pokarmowa , AZS i znaczenie opóźniony rozwój psychoruchowy obecnie na poziomie półtora rocznego dziecka.Robimy ci możemy, żeby mu pomóc, żeby w przyszłości jak najlepiej funkcjonował.To wszystko jednak wymaga ogromnego nakładu pracy i pieniędzy...

A mówią że pieniądze szczęścia nie dają...Masz zdrowie, wypłatę na koncie, wtedy z wielką łatwością wypowiada się te słowa.Są sytuacje, kiedy własnie os pieniędzy zależy całe życie,bo bez nich nie ma szans na przetrwanie ani leczenie...Na sobie można oszczędzać i wierzcie,robię to na każdym kroku.Jednak zdrowie dzieci jest najważniejsze.

Pod koniec roku max pierwszy kwartał 2021 mamy dostać po wielu latach walki mieszkanie z Urzędu Miasta

Jesteśmy bardzo szczęśliwi ,ale i zmartwieni...

Zaczynamy od przysłowiowej łyżeczki po łóżko.

Ale pełni nadziei na spokój w życiu i możliwość skoncentrowania się na leczeniu, rehabilitacji dzieci i siebie.

Ja nie proszę o wiele,bo każda złotówka w naszej sytuacji jest na wagę złota.Dlatego jeśli możecie jeśli mielibyście chęć pomóc nam w codziennej walce , będziemy wdzięczni za każdy grosz!

Dziękuję Pięknie za wsparcie 💚

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Monika - awatar

  Monika

  18.01.21
  18.01.21

  Powodzenia ❤

 • Marta Wroblewska - awatar

  Marta Wroblewska

  17.01.21
  17.01.21

  zycze powodzenia

 • Paulina Zet - awatar

  Paulina Zet

  14.01.21
  14.01.21

  ❤️

 • Maciej Idziak - awatar

  Maciej Idziak

  14.01.21
  14.01.21

  :)

 • Dominika Miedziak - awatar

  Dominika Miedziak

  14.01.21
  14.01.21

  Powodzenia

28 753 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 466 osób
Wpłać teraz
 
Malgorzata Wieczorek - awatar

Malgorzata Wieczorek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 466

KATARZYNA CYRANOWICZ - awatar
KATARZYNA CYRANOWICZ
60
Zuzanna Gruszczyńska - awatar
Zuzanna Gruszczyńska
50
Dorota - awatar
Dorota
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
28
Klaudia Bogusławska - awatar
Klaudia Bogusławska
30
Dorota S - awatar
Dorota S
100
Łukasz Woszczek - awatar
Łukasz Woszczek
30
Paulina Walenciak - awatar
Paulina Walenciak
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij