Zbiórka Z Nadzieją Na lepszą przyszłość - miniaturka zdjęcia

Z Nadzieją Na lepszą przyszłość Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Z Nadzieją Na lepszą przyszłość - zdjęcie główne

Z Nadzieją Na lepszą przyszłość

95 251 zł  z 168 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 582 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Malgorzata Wieczorek - awatar

Malgorzata Wieczorek

Organizator zbiórki

Trudno się prosi o pomoc, ale życie czasem nie pozostawia wyboru i tak jest w moim przypadku.

Jestem chora przebyty nowotwór, choroba afektywna dwubiegunowa, przepukliny kręgosłupa-zycie z takimi obciążeniami już samo w sobie lekkie nie jest,ale walczę i to wcale nie o mnie chodzi w tej całej batali a o przetrwanie.Walczę nie dla siebie, a dla moich synów,bo ich również los nie oszczędził.Prosząc o pomoc nie będę użalać się nad sobą,bo już dawno doszłam do założenia, że nie dam się chorobom i przeżyje to życie najlepiej jak się da,a jego sensem są moi synowie ❤️

Starszy syn obciążenony genetycznie CHAD oraz epilepsja jest pod stałą opieką psychologiczną psychiatryczna ma za sobą wiele pobytów w oddziałach psychiatrycznych, od września br.ponownie wrócił na oddział psychiatryczny dzienny wraz ze szkołą 😥

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek pojęcie o dwubiegunóce doskonale wiedzą jaką wielką niewiadomą jest w tej chorobie każdy kolejny dzień.Od mani do depresji,a w niej o odebranie sobie życia jest naprawdę o krok....To bardzo ciężka choroba psychiczna uznana przez psychiatrów jako jedna z najcięższych.

Drugi z synów obecnie cztery latka ,gdy się urodził dostał 10 punktów w skali abgar, byłam przeszczęśliwa,że dziecko jest zdrowe.Wkrótce  jednak okazało się inaczej... Franek ma dziecięce porażenie mózgowe lewostronne,asme, alergie pokarmowa , AZS i znaczenie opóźniony rozwój psychoruchowy, diagnostyka w kierunku wczesno dziecięcego autyzmu, obecnie na poziomie dwuletniego dziecka.Robimy co możemy, żeby mu pomóc, żeby w przyszłości jak najlepiej funkcjonował.To wszystko jednak wymaga ogromnego nakładu pracy i pieniędzy...

A mówią że pieniądze szczęścia nie dają...Masz zdrowie, wypłatę na koncie, wtedy z wielką łatwością wypowiada się te słowa.Są sytuacje, kiedy własnie os pieniędzy zależy całe życie,bo bez nich nie ma szans na przetrwanie ani leczenie...Na sobie można oszczędzać i wierzcie,robię to na każdym kroku.Jednak zdrowie dzieci jest najważniejsze.

Kochani na początku roku otrzymaliśmy wyczekiwane mieszkanie z urzędu miasta Warszawa 🍀piękne duże czteropokojowe z ogrodem 🍀

Jedynym warunkiem było to że dostosujemy do niepełnosprawności, wyposażymy, wyremontujemy sami.

Postawiliśmy wszystko na jedną kartę napisaliśmy do banku credi Agricole o możliwość skonsolidowania kredytu na poprzednią  rehabilitację Frania z możliwością dobrania na remont i wyposażenie mieszkania, dostaliśmy zgodę na przysłowiowe 500+ dostaliśmy łącznie 100 tysięcy złotych kredytu.

Do spłaty 138 tysięcy po 7 latach 

Na bieżąco też trzeba rehabilitacji, lekow,lekarzy to w obecnym czasie Covidowym ogromne wydatki😓ale najważniejsze że są efekty,Franio chodzi i zaczyna mówić 😃

Maksymilian dzięki swojemu pokojowi oraz dobrej terapii niestety prywatnej od stycznia nie wrócił do szpitala psychiatrycznego 🍀

Ponieważ to ogromne kwoty do spłaty, a zdrowie moje jak i taty chłopców jest mocno nadwyrężone pomyśleliśmy, aby zorganizować zbiórkę opartą na Karteczkach z Kalendarzy aby móc wcześniej spłacić i na bieżąco leczyć i rehabilitowac synów ❤️

Mam pięknie Orginale daty z Kalendarzy Rocznik 1968 oraz wszystkie Roczniki od 1972 do 2022

Jeśli ktoś chętny na jakąś piękna pamiątkowa datę w zamian za wsparcie dla Nas zapraszam do pytań.

Ja nie proszę o wiele,bo każda złotówka w naszej sytuacji jest na wagę złota.Dlatego jeśli możecie jeśli mielibyście chęć pomóc nam w codziennej walce , będziemy wdzięczni za każdy grosz!

Dziękuję Pięknie za wsparcie 💚

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Malgorzata Wieczorek - awatar

  Malgorzata Wieczorek

  01.08.2021
  01.08.2021

  Piękne Orginale daty z Kalendarzy Rocznik 1968 oraz wszystkie Roczniki od 1972 do 2022 wpierają nasza sytuację ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 72 190

Komentarze


 • Wioleta Michalska - awatar

  Wioleta Michalska

  30.11.2021
  30.11.2021

  Życzę dużo zdrówka i siły ❤️

 • Aneta Pogodzińska - awatar

  Aneta Pogodzińska

  28.11.2021
  28.11.2021

  Zdrówka! ❤️❤️❤️

 • Marcin Gorecki - awatar

  Marcin Gorecki

  28.11.2021
  28.11.2021

  Pomagam bo warto pomagać. Szybkiego powrotu do zdrowia.

 • G.Wisniewska - awatar

  G.Wisniewska

  28.11.2021
  28.11.2021

  Oplacone

 • Sebastian Wilczek - awatar

  Sebastian Wilczek

  27.11.2021
  27.11.2021

  Dziękuję za ważne dla nas Daty jak i będą nam przypominać Pani rodzinę życzymy zdrowia dla całej rodziny pozdrawiam

95 251 zł  z 168 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 582 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Malgorzata Wieczorek - awatar

Malgorzata Wieczorek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 582

Ilona Kowalczyk - awatar
Ilona Kowalczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kowalska anna maria - awatar
Kowalska anna maria
55
Patrycja Sawicka - awatar
Patrycja Sawicka
50
Sinno Monika - awatar
Sinno Monika
20
Katarzyna De - awatar
Katarzyna De
100
Monika Sinno - awatar
Monika Sinno
50
Wioleta Michalska - awatar
Wioleta Michalska
100
Monika Sękowska - awatar
Monika Sękowska
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij