Zbiórka Operacja Nany - nowotwór - zdjęcie główne

Operacja Nany - nowotwór

0 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Borowicz - awatar

Magdalena Borowicz

Organizator zbiórki

NANA 2013-2017

Jej historia zaczęła się w niewiadomym miejscu i czasie. Odebrana przez Mondo Cane 5 letnia suczka prawdopodobnie całe życie spędziła na łańcuchu. Mocno starte zęby potwierdzają tę teorię... Oblepiona brudem, głodna i przeraźliwie smutna i pozbawiona ciepła trafiła w ręce fundacji. Rozciągnięty brzuch świadczy o licznych ciążach, a z wywiadu wiemy, że maluchy zostawały zabijane jeden po drugim.

NANA 2018

Na mojej drodze długich poszukiwań właściwego kundelka napotkałam Nanę. Miłość od pierwszego wejrzenia.. Jest ze mną od czerwca 2018, jednak w tak krótkim czasie powrócił jej blask i wiara w oczach. Nabrała kolorów. Przestała się bać. Zaczęła biegać. Zaczęła się bawić. Zaczęła spać. Zaczęła się śmiać razem ze mną i nie odstępować mnie na krok. Została moją przyjaciółką, za którą wskoczyłabym w ogień. Jest całym moim światem. 

ZAUFANIE

Nie było piękniejszego dnia kiedy Nana zrozumiała, że ma nowy, spokojny, kochający dom. Wraz z decyzją o adopcji przypomniałam sobie czym jest obowiązek i dar OCHRONY istoty, za którą bierzemy odpowiedzialność.

ZAMIAST PSA JEST PIES I RAK

Niestety, każda najpiękniejsza historia ma nieoczekiwane zwroty akcji. Po pierwszej wizycie u weterynarza został wykryty guz... a nawet trzy!  Tym samym stałam się bezradna. Udało mi się uwolnić Nanę z piekieł, jednak to nie koniec. Jestem z tym problemem całkowicie sama, również finansowo. Informacja o nowotworze spłynęła na mnie jak grom z jasnego nieba. Nigdy nie wierzyłam, że o to kiedykolwiek poproszę ale POTRZEBUJĘ POMOCY. Liczą się dni. Potrzebujemy zabiegu wycięcia obydwu listw mlecznych oraz natychmiastowej sterylizacji. Do tego dochodzą koszty antybiotyków i leczenia po zabiegu. Kwota o którą proszę nie jest na szczęście bardzo duża, natomiast w tym momencie jest znacząca i zbawienna.

Niestety - do momentu wycięcia nie wiadomo czy guzy są złośliwe, jednak widać gołym okiem, że bardzo szybko się rozrastają a szansa na przerzuty z dnia na dzień wzrasta. 16 PAŹDZIERNIKA 2018 mamy wpisany zabieg w przychodni Bokserska w Warszawie.

JEJ SZANSA NA PRZEŻYCIE MA SZANSĘ ZDECYDOWANIE WZROSNĄĆ.

Niestety nie możemy czekać. Ja jestem cierpliwa... rak nie.

Będziemy najszczęśliwsze na świecie za każdą, najmniejszą wpłatę i na pewno odwdzięczymy się radością całemu światu tyle, ile dane nam będzie ze sobą być.

Dokumentacja medyczna

Poniżej znajduje się fragment z dokumentacji medycznej Nany (USG)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Borowicz - awatar

Magdalena Borowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij