Zbiórka Operacja Nany - nowotwór - miniaturka zdjęcia

Operacja Nany - nowotwór

Zbiórka Operacja Nany - nowotwór - zdjęcie główne

Operacja Nany - nowotwór

0 zł z 700 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Magdalena Borowicz - awatar

Magdalena Borowicz

Organizator zbiórki

NANA 2013-2017

Jej historia zaczęła się w niewiadomym miejscu i czasie. Odebrana przez Mondo Cane 5 letnia suczka prawdopodobnie całe życie spędziła na łańcuchu. Mocno starte zęby potwierdzają tę teorię... Oblepiona brudem, głodna i przeraźliwie smutna i pozbawiona ciepła trafiła w ręce fundacji. Rozciągnięty brzuch świadczy o licznych ciążach, a z wywiadu wiemy, że maluchy zostawały zabijane jeden po drugim.

NANA 2018

Na mojej drodze długich poszukiwań właściwego kundelka napotkałam Nanę. Miłość od pierwszego wejrzenia.. Jest ze mną od czerwca 2018, jednak w tak krótkim czasie powrócił jej blask i wiara w oczach. Nabrała kolorów. Przestała się bać. Zaczęła biegać. Zaczęła się bawić. Zaczęła spać. Zaczęła się śmiać razem ze mną i nie odstępować mnie na krok. Została moją przyjaciółką, za którą wskoczyłabym w ogień. Jest całym moim światem. 

ZAUFANIE

Nie było piękniejszego dnia kiedy Nana zrozumiała, że ma nowy, spokojny, kochający dom. Wraz z decyzją o adopcji przypomniałam sobie czym jest obowiązek i dar OCHRONY istoty, za którą bierzemy odpowiedzialność.

ZAMIAST PSA JEST PIES I RAK

Niestety, każda najpiękniejsza historia ma nieoczekiwane zwroty akcji. Po pierwszej wizycie u weterynarza został wykryty guz... a nawet trzy!  Tym samym stałam się bezradna. Udało mi się uwolnić Nanę z piekieł, jednak to nie koniec. Jestem z tym problemem całkowicie sama, również finansowo. Informacja o nowotworze spłynęła na mnie jak grom z jasnego nieba. Nigdy nie wierzyłam, że o to kiedykolwiek poproszę ale POTRZEBUJĘ POMOCY. Liczą się dni. Potrzebujemy zabiegu wycięcia obydwu listw mlecznych oraz natychmiastowej sterylizacji. Do tego dochodzą koszty antybiotyków i leczenia po zabiegu. Kwota o którą proszę nie jest na szczęście bardzo duża, natomiast w tym momencie jest znacząca i zbawienna.

Niestety - do momentu wycięcia nie wiadomo czy guzy są złośliwe, jednak widać gołym okiem, że bardzo szybko się rozrastają a szansa na przerzuty z dnia na dzień wzrasta. 16 PAŹDZIERNIKA 2018 mamy wpisany zabieg w przychodni Bokserska w Warszawie.

JEJ SZANSA NA PRZEŻYCIE MA SZANSĘ ZDECYDOWANIE WZROSNĄĆ.

Niestety nie możemy czekać. Ja jestem cierpliwa... rak nie.

Będziemy najszczęśliwsze na świecie za każdą, najmniejszą wpłatę i na pewno odwdzięczymy się radością całemu światu tyle, ile dane nam będzie ze sobą być.

Dokumentacja medyczna

Poniżej znajduje się fragment z dokumentacji medycznej Nany (USG)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 700 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Magdalena Borowicz - awatar

Magdalena Borowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij