Zbiórka Rozwój kanału DARIO na Youtube - miniaturka zdjęcia

Rozwój kanału DARIO na Youtube

Zbiórka Rozwój kanału DARIO na Youtube - zdjęcie główne

Rozwój kanału DARIO na Youtube

750 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Dario W-k - awatar

Dario W-k

Organizator zbiórki

Witam

Znacie mnie z YT jako DARIO - pragnę rozwijać kanał ale mam za dużo wydatków aby inwestować w lepszy sprzęt - planuję kupić kamerkę Go Pro i akcesoria i wciąż odkładam ten zakup a czas leci.

Jeśli leży Wam na sercu poprawa jakości moich filmików - będę wdzięczny za każdą nawet najmniejszą dotację mojego kanału.

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Dario W-k - awatar

    Dario W-k

    27.07.19
    27.07.19

    Witam Was kochani - zmiana koncepcji - właśnie padł mi wykrywacz i kamerka w przeciągu 2 dni i teraz muszę kupić nowy sprzęt. Będzie mi miło jeśli zechcecie dołożyć się choć symbolicznie abym nie odczuł za mocno wydatku - bo z pewnością będzie bolało. Wykrywacz podwodny to jakieś 4K + Go Pro to jakieś 1.5 K Dziękuję za dotychczasową pomoc !

750 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Dario W-k - awatar

Dario W-k

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Marcin - awatar
Marcin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Świerkowski - awatar
Michał Świerkowski
50
Radosław Kołecki - awatar
Radosław Kołecki
50
nietoper78 - awatar
nietoper78
20
Przemas - awatar
Przemas
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij