Liza Gargulińska - awatar

Liza Gargulińska

Organizator zbiórki

Kochani, to my - Bolesławieckie Koty. 

Jesteśmy wolontariuszkami z Bolesławca i okolic - jest nas dosłownie garstka. Mamy sierść w krwiobiegu.  Tworzymy domy tymczasowe dla tych, którymi nikt się nie przejmuje - dla chorych, bezdomnych, porzuconych, urodzonych przy śmietniku, potrąconych przez samochód... Nie odwracamy wzroku, stawiamy temu czoła i przede wszystkim NIE PODDAJEMY SIĘ. Jesteśmy osobami prywatnymi, żonami, matkami, pracownicami na pełen etat. W KAŻDEJ wolnej chwili pomagamy...

Uruchamiamy kolejną edycję "Puszki dla Mruczka", dzięki której opłacamy wyżywienie, leczenie oraz kastrowanie złapanych przez nas Bezdomniaczków. Niestety pomoc Gmin jest niewystarczająca. Dla nas każdy grosz się liczy, a skala na jaką działamy jest wciąż coraz większa. Nie zamykamy się jedynie na Bolesławiec - zgłoszenia dostajemy z całego powiatu i każdemu staramy się pomagać. 

Każdy gorsz zostanie wykorzystany do: KARMIENIA, LECZENIA I KASTROWANIA. 

To DZIĘKI Wam pomagamy, dzięki Waszym wpłatom i wsparciu możemy tworzyć domy tymczasowe a następnie wydawać kotki do adopcji - do odpowiedzialnych i sprawdzonych domów do których osobiście zawozimy kotki, co również generuje koszta w postaci paliwa.

Nasze działania można na bieżąco śledzić na Facebooku - znajdziecie tam informacje o bieżącej pomocy dla Futerek, nowiny czym na daną chwilę się zajmujemy, obecne koty do adopcji oraz kociaki, którym pomogłyśmy i pomagamy nadal. Znalazłyśmy kochające domy ogromnej liczbie bezdomnych zwierząt (ponad 100kotów); wiele z nich przed adopcją  wymagało długiego, żmudnego i kosztownego leczenia, wielu zabiegów oraz operacji. Nie stronimy również od udostępniania informacji na temat odpowiedniego żywienia kotów oraz korzyści wynikających z kastracji. Zapobiegamy bezdomności. 

Pomóżcie nam pomagać!

Dziękujemy!

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Liza Gargulińska - awatar

Liza Gargulińska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij