Zbiórka Stworzenie książki kulinarnej - miniaturka zdjęcia

Stworzenie książki kulinarnej

Zbiórka Stworzenie książki kulinarnej - zdjęcie główne

Stworzenie książki kulinarnej

0 zł z 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Kuba Wojtun - awatar

Kuba Wojtun

Organizator zbiórki

Witam wszystkich! :)

Nazywam się Kuba i od 2 miesięcy mam 18 lat. Chodze do liceum i na codzień moje życie nie różni sie jakoś specjalnie od innych.Jestem i chyba zawsze byłem kreatyną i pomysłową osobą,moje ambicje i pomysły zawsze prowadziły mnie dalej niż byłem w stanie to sobie wyobrazić,jednak ostatnio dokonałem pewnego rodzaju przełomu dla siebie.Gdy emocje po urodzinach opadły zacząłem odliczać dni do urodzin mojej dziewczyny które były miesiąc po moich,nigdy nie lubiłem kupować gotowych prezentów wiec zawsze dawałem coś co zrobiłem sam.W ten sposób połączyłem swoje dwie pasje, gotowanie i tworzenie rzeczy własnoręcznie.Po tygodniu ciężkiej pracy,robieniu zdjęć,obrabianie ich po nocach,gotowanie oraz pisanie książki w końcu projekt był gotowy.Zainspirowało mnie to do stworzenia prawdziwej książki specjalnie dla ludzi w moim wieku,którzy lubią jeść coś innego niż kotlet schabowy i chciałyby nauczyć sie podstaw gotowania lub ciekawych przepisów.Jednak proces tworzenia książki nie jest taki prosty,wszystkie produkty,arkusze książek,sznurki,drukowanie oraz wiele innych czynników ogranicza moje ambicje i licze że jeżeli to czytasz to znaczy ze przyciągnąłem w jakiś sposób twoja uwage i zechciałbyś mnje wesprzeć w tym co robie.Jest to dla mnie coś bardzo ważnego i chciałbym kiedyś doprowadzić ten projekt do skutku :)  Z góry dziękuje Ci za poświęcenie tych kilku minut na przeczytanie tego opisu oraz za twoja pomoc jeśli takowej udzieliłeś :) 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Kuba Wojtun - awatar

Kuba Wojtun

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij