Zbiórka Na hotelik dla Burbona z Radys - miniaturka zdjęcia

Na hotelik dla Burbona z Radys

Zbiórka Na hotelik dla Burbona z Radys - zdjęcie główne

Na hotelik dla Burbona z Radys

50 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Angelika Magdalena Pisarska - awatar

Angelika Magdalena Pisarska

Organizator zbiórki

Boston/Burbon z Radys prosi o wsparcie.

15 stycznia tego roku,Burbon opuścił schronisko w Radysach i trafił na hotelik do cioci Anety. Chłopak  był  bardzo zaniedbany...futro pokryte odchodami  i wymiocinami,mnóstwo  kołtunów...na szczęście ciocia Aneta we współpracy  z grommerem  doprowadziła  bujne  futro Bostona  do porządku. 

Boston to bardzo proludzki psiak o ogromnym sercu,po konsultacji  weta  zaczniemy szukać dla niego nowego domu... 

Póki co musimy utrzymać Bostona w hoteliku. 

Proszę  o każdą złotówkę,o każdy grosik by Boston  mógł  bezpiecznie  przeczekać  okres szukania domku. 

Koszt hoteliku to 400zl,do tego dochodzą kosztu weta,które tez musze opłacić.  Tylko dzięki Wam Boston ma szansę na bezpieczną przystań w drodze do domu.

Hotelik  płatny  do 10 dnia każdego miesiąca. 


Proszę o pomoc!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Angelika Magdalena Pisarska - awatar

Angelika Magdalena Pisarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij