Zbiórka Ocalona przed eutanazją... - miniaturka zdjęcia

Ocalona przed eutanazją...

Zbiórka Ocalona przed eutanazją... - zdjęcie główne

Ocalona przed eutanazją...

370 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Chałubińska - awatar

Katarzyna Chałubińska

Organizator zbiórki

To jest Brita . Ma 10 lat. Została zabrana od właścicieli chwilę przed tym, nim znaleźli weterynarza, który by ją uśpił bez pytania o powody. Zresztą ciężko byłoby te powody podać - jest stara ? jest kotem i ma swoje zdanie ? no i przeszkadza, bo w domu ma pojawić się nowy lokator...
 Brita trafiła wiec interwencyjnie do domu tymczasowego . Niestety pojawiły się problemy. W tym domu są już koty, wykastrowane i wysterylizowane . A dopiero po przyjeździe okazało się, że Brita sterylizowana nie jest. I bardzo wyraźnie pokazuje, że jest lepsza. A koty rezydenci dostają szału obsikując co się da, aby jednak zaznaczyć, że to one są u siebie. Brita syczy również na dzieci, które tam mieszkają. Wzięta na ręce przez dorosłego jest przerażonym kłębkiem nerwów , mimo głaskania jest spięta i zdenerwowana. Cały czas rozgląda się jak tu uciec. Nie wiadomo jak wyglądało jej życie w ciągu tych 10 lat i chyba lepiej tego nie wiedzieć.
 Kotka jest śliczna i wygląda jak prawdziwa syjamka . Więc boimy się wystawić ogłoszenie: kto pokocha kota po przejściach, bo szanse, że zgłaszający się nie będzie pseudo hodowlą są niewielkie Właściciele nie przekazali nawet jej książeczki zdrowia. Kici na gwałt potrzebny jest weterynarz: sterylizacja, wszystkie możliwe badania, czyszczenie uszu, obcinanie paznokci i szczepienia. Na razie pozostanie w DT bunkrując się pod łóżkiem. Potem poszukamy jej domu gdzie będzie samodzielną królową i wreszcie przestanie się bać. Ani nas ani domu tymczasowego nie stać na zabezpieczenie kotki weterynaryjne w postaci spektrum badań i sterylizacji . Karmimy ją , kupujemy żwirek dla DT , ale na większe wydatki nas nie stać . Dlatego bardzo prosimy, pomóżcie nam ją uratować! Za każdą sumę dziękujemy , gdy tylko uzbieramy dzięki Wam potrzebną kwotę kotka zostanie gruntownie przebadana i wysterylizowana , a to jest niezbędne, żeby szukać dla niej docelowego stałego kochającego domu .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Magda - awatar

    Magda

    07.09.17
    07.09.17

    trzymam kciuki za Kicię !

370 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Chałubińska - awatar

Katarzyna Chałubińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Dagmara - awatar
Dagmara
100
Magda - awatar
Magda
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij