Zbiórka Ocalona przed eutanazją... - miniaturka zdjęcia

Ocalona przed eutanazją...

Zbiórka Ocalona przed eutanazją... - zdjęcie główne

Ocalona przed eutanazją...

370 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Chałubińska - awatar

Katarzyna Chałubińska

Organizator zbiórki

To jest Brita . Ma 10 lat. Została zabrana od właścicieli chwilę przed tym, nim znaleźli weterynarza, który by ją uśpił bez pytania o powody. Zresztą ciężko byłoby te powody podać - jest stara ? jest kotem i ma swoje zdanie ? no i przeszkadza, bo w domu ma pojawić się nowy lokator...
 Brita trafiła wiec interwencyjnie do domu tymczasowego . Niestety pojawiły się problemy. W tym domu są już koty, wykastrowane i wysterylizowane . A dopiero po przyjeździe okazało się, że Brita sterylizowana nie jest. I bardzo wyraźnie pokazuje, że jest lepsza. A koty rezydenci dostają szału obsikując co się da, aby jednak zaznaczyć, że to one są u siebie. Brita syczy również na dzieci, które tam mieszkają. Wzięta na ręce przez dorosłego jest przerażonym kłębkiem nerwów , mimo głaskania jest spięta i zdenerwowana. Cały czas rozgląda się jak tu uciec. Nie wiadomo jak wyglądało jej życie w ciągu tych 10 lat i chyba lepiej tego nie wiedzieć.
 Kotka jest śliczna i wygląda jak prawdziwa syjamka . Więc boimy się wystawić ogłoszenie: kto pokocha kota po przejściach, bo szanse, że zgłaszający się nie będzie pseudo hodowlą są niewielkie Właściciele nie przekazali nawet jej książeczki zdrowia. Kici na gwałt potrzebny jest weterynarz: sterylizacja, wszystkie możliwe badania, czyszczenie uszu, obcinanie paznokci i szczepienia. Na razie pozostanie w DT bunkrując się pod łóżkiem. Potem poszukamy jej domu gdzie będzie samodzielną królową i wreszcie przestanie się bać. Ani nas ani domu tymczasowego nie stać na zabezpieczenie kotki weterynaryjne w postaci spektrum badań i sterylizacji . Karmimy ją , kupujemy żwirek dla DT , ale na większe wydatki nas nie stać . Dlatego bardzo prosimy, pomóżcie nam ją uratować! Za każdą sumę dziękujemy , gdy tylko uzbieramy dzięki Wam potrzebną kwotę kotka zostanie gruntownie przebadana i wysterylizowana , a to jest niezbędne, żeby szukać dla niej docelowego stałego kochającego domu .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Magda - awatar

    Magda

    07.09.17
    07.09.17

    trzymam kciuki za Kicię !

370 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Chałubińska - awatar

Katarzyna Chałubińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Dagmara - awatar
Dagmara
100
Magda - awatar
Magda
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij