Zbiórka Potrzebne DWA wózki dla piesków - miniaturka zdjęcia

Potrzebne DWA wózki dla piesków

Zbiórka Potrzebne DWA wózki dla piesków - zdjęcie główne

Potrzebne DWA wózki dla piesków

1 020 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Kalbarczyk - awatar

Anna Kalbarczyk

Organizator zbiórki

Witam wszystkie dobre serca, zwierzoluby. Misiek i Tofik to ofiary wypadków drogowych. Misiek (brązowy) ma już za sobą 10 wiosen. Tofik jest młodszym pieskiem , jest to jednak mało znaczące ponieważ obydwoje pragną żyć i nie czuć bólu. Niestety na codzień zmagają się z niedowładem obu tylnich łap. Wychodzą na dwór, każdy krok sprawia im ból. Ich łapki posiadają liczne rany powstałe w wyniku otarć i okaleczeń. Pochodzą z domów, w których są kochane. Pieski są dla swoich właścicieli prawdziwymi przyjaciółmi. Niestety ich opiekunów nie stać na leczenie oraz specjalistyczny wózek. Nie wyobrażają sobie też poddać eutanazji swoich przyjaciół . Jest to sytuacja tragiczna. Zarówno dla cierpiących zwierząt jak i kochających ich właścicieli. Liczy się każda złotówka. Jestem wolontariuszką i staram się pomagać zwierzętom na codzień. Zwierzętom, które tracą lub straciły już nadzieje .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Kalbarczyk - awatar

  Anna Kalbarczyk

  05.07.19
  05.07.19

  Zbiórka, którą prowadziliśmy w maju przyniosła efekty. Na zdjęciu Tofik. Chodzi już z pomocą wózka, dzięki któremu dyskomfort związany z chorobą odczuwa w znacząco niższym stopniu. Jest jeszcze Misiek- czekamy na dzień założenia wózka. Bardzo dziękuję za pomoc ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 33 777

Komentarze


 • BEATKA - awatar

  BEATKA

  13.05.19
  13.05.19

  😍🐕

1 020 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Kalbarczyk - awatar

Anna Kalbarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof Kur - awatar
Krzysztof Kur
20
Paulina - awatar
Paulina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Pol - awatar
Paulina Pol
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Arkadiusz - awatar
Arkadiusz
10
Rose - awatar
Rose
5
Adaś 😉 - awatar
Adaś 😉
20
V.B. - awatar
V.B.
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij