Zbiórka Potrzebne DWA wózki dla piesków - zdjęcie główne

Potrzebne DWA wózki dla piesków

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Kalbarczyk - awatar

Anna Kalbarczyk

Organizator zbiórki

Witam wszystkie dobre serca, zwierzoluby. Misiek i Tofik to ofiary wypadków drogowych. Misiek (brązowy) ma już za sobą 10 wiosen. Tofik jest młodszym pieskiem , jest to jednak mało znaczące ponieważ obydwoje pragną żyć i nie czuć bólu. Niestety na codzień zmagają się z niedowładem obu tylnich łap. Wychodzą na dwór, każdy krok sprawia im ból. Ich łapki posiadają liczne rany powstałe w wyniku otarć i okaleczeń. Pochodzą z domów, w których są kochane. Pieski są dla swoich właścicieli prawdziwymi przyjaciółmi. Niestety ich opiekunów nie stać na leczenie oraz specjalistyczny wózek. Nie wyobrażają sobie też poddać eutanazji swoich przyjaciół . Jest to sytuacja tragiczna. Zarówno dla cierpiących zwierząt jak i kochających ich właścicieli. Liczy się każda złotówka. Jestem wolontariuszką i staram się pomagać zwierzętom na codzień. Zwierzętom, które tracą lub straciły już nadzieje .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Kalbarczyk - awatar

  Anna Kalbarczyk

  05.07.19
  05.07.19

  Zbiórka, którą prowadziliśmy w maju przyniosła efekty. Na zdjęciu Tofik. Chodzi już z pomocą wózka, dzięki któremu dyskomfort związany z chorobą odczuwa w znacząco niższym stopniu. Jest jeszcze Misiek- czekamy na dzień założenia wózka. Bardzo dziękuję za pomoc ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 33 777

Komentarze


 • BEATKA - awatar

  BEATKA

  13.05.19
  13.05.19

  😍🐕

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Kalbarczyk - awatar

Anna Kalbarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof Kur - awatar
Krzysztof Kur
20
Paulina - awatar
Paulina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Pol - awatar
Paulina Pol
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Arkadiusz - awatar
Arkadiusz
10
Rose - awatar
Rose
5
Adaś 😉 - awatar
Adaś 😉
20
V.B. - awatar
V.B.
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij