Kinga Szyszkowska - awatar

Kinga Szyszkowska

Organizator zbiórki

Witam was moi kochani.  Mam na imię Kinga i jestem mama która sama wychowuje syna Oskara . Oskar zachorował na padaczkę w wieku 7 lat, Po diagnozie zostały dobrane leki na które Oskar dobrze zareagował przez trzy lata nie miał napadów padaczkowych i żył jak swoi rówieśnicy.

Pewnego dnia napady padaczkowe powróciły i tak jest do dziś. Napady u Oskara występują podczas snu nad ranem. Oskar jest dzieckiem żywym ,spontanicznym wyglądającym jak zdrowy chłopiec. Marzył i marzy :) żeby trenować piłkę nożną i dwa lata temu trenował i cieszył się ze swoich postępów chciał być piłkarzem . Niestety dziś jest to nie możliwe aby trenował ponieważ tu gdzie mieszkamy w Nowym Targu nie ma treningów z piłki nożnej dla dzieci z niepełnosprawnością.  Choroba skutecznie eliminuje go z  życia społecznego i w dążeniu do marzeń.  

Stąd powstał w mojej głowie pomysł aby otworzyć fundację i utworzyć projekt " Kierunek Pasja" zrzeszających ludzi żyjących pasją . Ludzi zdrowych i z niepełnosprawnością . Projekt ma na celu pokazać że warto szukać pasji, żyć nią. Pasja także jednoczy a na tym najbardziej mi zależy aby dzieci z niepełnosprawnością nie tylko mogły się rozwijać ale także żeby czuły się częścią współtwórcami projektu. Celowo nie chce tworzyć podziałów na zdrowych i tych z chorobą ponieważ na co dzień wiele mają sytuacji gdzie czują się inni. 

Projekt ma także na celu uwrażliwienie nas na to że dzieci które mają talenty bardzo często maja różne trudności aby rozwijać swoją pasję.

temu zadaniu ma sprostać fundacja która jak mocno liczę i wierzę że dzięki Państwu powstanie.

Fundacja ma wspierać rozwój talentów u dzieci. Poprzez Pasję ma łączyć i uczyć tolerancji .

* Organizowanie spotkań w szkole pt." Kierunek Pasja" cykliczne spotkania Osób które już coś osiągnęły dzięki Pasji mają być motywujące, jest to inspiracja do zmian ( jemu się udało to mi może też :) ) dzieci same będą dawały propozycję kogo chcą zaprosić. kto jest ich idolem ..

* celem fundacji jest także edukacja z czego wynikają różne niepełnosprawności w śród ich kolegów jak mogą im pomóc. nie chodzi tu tylko o pierwszą pomoc bo oczywiście to jest podstawa ale równie ważną kwestią jest wątek psychologiczny . Uwrażliwianie dzieci i młodzieży promowanie empatycznych zachowań.

* pozyskiwanie funduszy na rozwój pasji

* zajęcia rozwijające Pasję

* wycieczki , spotkania integracyjne

* grupa wsparcia dla rodziców dzieci


Tak wygląda marzenie mamy która pragnie z całych sił aby takie dzieci jak mój syn ale nie tylko mogły mieć marzenia i poszukiwać , rozwijać swoje Pasje. Marzę o tym aby takie miejsce powstało wiem ze sama nie dam rady .

dlatego zorganizowałam tą zbiórkę i stąd mój apel do Państwa abyście  byli współtwórcami tego projektu. Współtwórcami którzy rozumieją jak istotne jest w życiu poczucie celu, wewnętrznej siły do działania oraz odnalezienia pasji.

Bardzo dziękuję za każdą wpłatę nawet najmniejszą :)

Pozdrawiam serdecznie mama Oskara, Kobieta żyjąca pasją :)

Komentarze

  • Joanna - awatar

    Joanna

    23.04.18
    23.04.18

    Powodzenia :) Trzymam kciuki :)

Kinga Szyszkowska - awatar

Kinga Szyszkowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 20

Magdalena Zbrozek - awatar
50
Magdalena Zbrozek
Teresa Pin - awatar
40
Teresa Pin
Magdalena Nowacka - awatar
50
Magdalena Nowacka
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Jagoda - awatar
30
Jagoda
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Emilia Maria - awatar
10
Emilia Maria
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Iwona Foks - awatar
100
Iwona Foks

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij