Zbiórka pieski mają juz budy :-) - zdjęcie główne

pieski mają juz budy :-)

819 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Ewelina Kutermankiewicz - awatar

Ewelina Kutermankiewicz

Organizator zbiórki

Kochani, to ostatnia  deska ratunku, że przed kolejną zimą cztery pieski wreszcie będą miały porządne ciepłe budy. Obecne rozpadają się, nie dają ciepła ani ochrony przed wilgocią. A zima tuż tuż :-( Jedna ocieplana buda dla średniej wielkości psiaka to wydatek nawet 450 zł... Uzbierane pieniądze pozwolą na zakupienie bud ocieplanych styropianem i na wyłożenie ich specjalnymi legowiskami. Przydałyby się też - zamiast ciężkich łańcuchów - linki z amortyzatorami. Potrzeb jest dużo, ale może dzięki dobrym serduszkom niedlugo na podwórku staną ciepłe "domki" dla piesków -  prezent w sam raz na Mikołaja :-) 

Aktualizacje


 • Ewelina Kutermankiewicz - awatar

  Ewelina Kutermankiewicz

  07.01.2018
  07.01.2018

  Kochani ! Mission completed !!!! budy złożone, skręcone, zbite (wielki dzięki dla Piotra!) stanęły dziś na podwórku. Trwa przeprowadzka psiaków :-) wybaczcie, że nie ma fotorelacji przed/po, ale warunki atmosferyczne (zimno,deszcz, szaruga) nie sprzyjały. Ale zdjęcie poniżej pokazuje, jaką różnicę w komforcie odczują pieski ! i to dzięki Wam ❤️ pieski obszczekały nas i budy, ale merdając ogonami 😊 wlasciciel takze otrzymal kilka zadan - odpowiednio budy ustawic, zabezpieczyc pojemniki na wodę przed przewracaniem itp., no i z podworka mają zniknąc te okropne stare budy - wszystko zostanie skontrolowane! Także...udało się Edytko 😘 jeszcze raz Gorące Uściski dla Wszystkich - za pomoc i... Szczęsliwego Nowego Roku 🍾

  Zdjęcie aktualizacji 10 852

819 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Ewelina Kutermankiewicz - awatar

Ewelina Kutermankiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Andrzej - awatar
Andrzej
49
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dorota - awatar
Dorota
20
sylwia hajbowicz - awatar
sylwia hajbowicz
30
Edyta Maria Maria - awatar
Edyta Maria Maria
50
Sali - awatar
Sali
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij