Zbiórka Lucek - operacja kręgosłupa - miniaturka zdjęcia

Lucek - operacja kręgosłupa

Joanna Mądrzycka - awatar

Joanna Mądrzycka

Organizator zbiórki

Lucek to 8-mio miesięczne szczęście w typie Buldoga Francuskiego. Wszystko było pięknie do pewnego felernego dnia... 

02.08.2017r. Lucek uległ wypadkowi w wyniku którego uszkodzony został kręgosłup (złamany 4-ty kręg na odcinku lędźwiowym), a także lewa tylna kończyna (nastąpiło odklejenie głowy kości udowej od kości). W związku ze złamaniem kręgosłupa nastąpiło porażenie tylnych kończyn, pozostało jednak czucie głębokie. Szczęściem w nieszczęściu była wiadomość, że nie doszło do urazów wewnętrznych, morfologia także była prawidłowa. 

Z racji bardzo młodego wieku Lucka, jak również zachowanego czucia głębokiego, Pan Doktor postanowił zastosować leczenie zachowawcze, w nadziei, że kręg zabliźni się, nie powodując ucisku na rdzeń kręgowy. Z dnia na dzień Lucek czuł się coraz lepiej, każdy kolejny telefon z przychodni weterynaryjnej dawał promyk nadziei. Niestety szóstego dnia po wypadku nastąpiła całkowita utrata czucia głębokiego - szybka decyzja - operacja kręgosłupa i wstawienie stabilizatora - opcja ostateczna - stała się koniecznością. Operacja odbyła się 08.08.2017r. Trzeciego dnia po operacji Lucek odzyskał czucie głębokie, jest obolały, ale silny. Na tę chwilę nadal przebywa w klinice, gdzie będzie pod obserwacją jeszcze do przyszłej środy (16.08.2017). 

Każdy kochający właściciel, bez zastanowienia, zrobi wszystko, aby jego pupil wrócił do jak najlepszej formy, aby biegał i cieszył się jak wcześniej. Ja też marzę o tym, żeby Lucek jeszcze biegał jak piorun, tańczył, grał w piłkę (a okiwałby nie jednego piłkarza :)) i cieszył się życiem (a jest dopiero na starcie). 

Aby odzyskać pełnię szczęścia czeka nas jeszcze operacja złamanej nóżki i długa rehabilitacja. Jednak na tę chwilę najważniejsze, to uporać się z kosztami przebytej operacji i hospitalizacji, które wg zapowiedzi Pana Doktora będą oscylować w okolicach 4000 - 4500 zł. 

Robimy wszystko, aby zebrać niezbędną sumę, jednak perspektywa kosztów, jakie czekają nas w przyszłości spędza nam sen z powiek, dlatego też będziemy bardzo wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą pomoc w uczynieniu życia Lucka takim, jak sprzed wypadku. 

Jeśli ktokolwiek z wpłacających będzie wymagał dokumentacji medycznej, bez problemu się nią podzielimy (jednak dopiero od 16.08.2017, kiedy to zostanie nam wydana przy odbiorze Lucka). 

Joanna Mądrzycka - awatar

Joanna Mądrzycka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 20

Patrrycja - awatar
10
Patrrycja
Justyna Janicka - awatar
50
Justyna Janicka
Anonimowy Darczyńca - awatar
70
Anonimowy Darczyńca
Łukasz Grab - awatar
110
Łukasz Grab
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Dami - awatar
100
Dami
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij