Maleńki buldożek ze zdjęcia powyżej przeżył, ale przez długi czas jego życie wisiało na włosku. Został odebrany z pseudohodowli, gdzie jako odpad hodowlany skazany był na powolną śmierć z głodu. Wodogłowie, krzywica, problemy oddechowe, to tylko kilka chorób tego malucha.

SAB to organizacja, której działalność skupia się na pomaganiu takim właśnie psiakom - zaniedbanym, wyeksploatowanym, chorym.  Od wielu już lat walczymy o nie, ratujemy i znajdujemy im nowe domy.  To trudna walka, pełna dramatów, sukcesów i porażek.

Od 2011 roku znależliśmy nowe domy dla 685 psów. W chwili obecnej mamy pod opieką w domach tymczasowych i w hotelach 28 psów, dodatkowo 11 psów to "buldożki SAB", czyli psiaki, które ze względu na ich stan zdrowia zostaną pod naszą opieką do końca życia. Każdy z tych zwierzaków wymaga nakładów finansowych, czasem bardzo dużych. Koszt utrzymania jednego psa przez miesiąc w hotelu u behawiorysty to kwota 600 zł. Koszt leczenia, w zależności od stanu zwierzęcia to sumy od 500 zł (podstawowe badania i proste leki )   do wielu tysięcy złotych za każdego. 

Biało czarna Fruzia , która ma problemy z nerkami i uszami  z powodu złego traktowania w pseudohodowli,  swój koszt leczenia do tej pory zamyka w kwocie ok 6 tys zł, jednak każdy miesiąc to nowe leki, operacje, specjalistyczna karma.

Beżowy Pedro, porzucony , zaadoptowany przez nas ze schroniska na Paluchu, nadawał się wg wielu lekarzy tylko do uśpienia. Miał ataki padaczki, nie mógł chodzić, był bardzo chory. Trafna diagnoza, odpowiednie leczenie i świetna opieka sprawiły, że Pedro żyje i ma się bardzo dobrze. Radość jest bezcenna, ale koszty uratowania Pedro to ok 7 tys zł.Emma, Filip i Lusia, to nasi najmłodsi podopieczni. Wszystkie trzy szczeniaki są poważnie chore, każdy z nich pilnie potrzebuje pomocy. Emma ma podejrzenie wodogłowia, zbieramy na badanie rezonansem, Filip ma bardzo chore serduszko a Lusia wciąż wymiotuje i chudnie, jest obecnie diagnozowana. Mamy nadzieję, że uda nam się je uratować, chociaż pewności nie ma nigdy. Płakaliśmy już nie raz po odejściu tych, o które walczyliśmy do ostatniego oddechu.....Lucynka, Beza, Gustaw, Bartuś i wiele , wiele innych ma tylko nas, a my musimy im pomóc. Diagnozujemy, leczymy, operujemy, kupujemy leki, karmy, odzywki, pieluchy, zasypki. Płacimy za rehabilitacje i hotele, za szkolenia behawioralne, ta lista wydatków nigdy się nie kończy.

Mamy długi w lecznicach, ale jak ich nie mieć, gdy ratuje się psie życie zawsze, za wszelką cenę.

Każdą złotówkę oglądamy dziesięć razy, zanim ją wydamy, chcielibyśmy te pieniądze pomnożyć, bo wiemy ile jeszcze psów czeka na naszą pomoc. Tych niechcianych, zapomnianych, chorych, umierających, upodlonych przez okrutnych pseudohodowców.


Takie straszne zdjęcia to nasza codzienność, musimy walczyć z ludżmi, dla których te psy to rzeczy, maszynki do rodzenia szczeniąt i sposób na zarabianie pieniędzy. Ratujemy tez psy oddane przez właścicieli, niechciane, zaniedbane, zagubione. Żadnemu buldożkowi w potrzebie nie odmówimy pomocy.


Bardzo prosimy o wsparcie i o pomoc. Obiecujemy, że każdą podarowaną złotówkę przeznaczymy na ratowanie psów, z każdej sumiennie się rozliczymy. Dzięki waszym wpłatom będziemy mogli dalej pomagać i cieszyć się z każdego uratowanego istnienia


Dziękujemy z całego serca....


Aktualności

 • Adopcje Buldożków - awatar

  Adopcje Buldożków

  09.05.17
  09.05.17

  Kochani, w dniu wczorajszym, wraz z Pogotowiem dla Zwierząt odebraliśmy interwencyjnie dwa buldożki, żyjące w tragicznych warunkach. Psiaki są już bezpieczne, jednak Wasza pomoc jest nadal potrzebna, chcemy uratować kolejne i kolejne. Za każdą najdrobniejszą nawet wpłatę dziekujemy najserdeczniej.

  Zdjęcie aktualności 4 772

Komentarze

 • buldożek Max - awatar

  buldożek Max

  18.05.17
  18.05.17

  Kochamy i pomagamy !!!

 • Marta Wysocka - awatar

  Marta Wysocka

  09.05.17
  09.05.17

  😘😘😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.05.17
  09.05.17

  Klucha pomaga☺

 • Pomoc od bulwy Atosa :] - awatar

  Pomoc od bulwy Atosa :]

  09.05.17
  09.05.17

  :] :] :)

 • Marta - awatar

  Marta

  27.04.17
  27.04.17

  😘😘😘

  • Adopcje Buldożków - awatar

   Adopcje Buldożków - Organizator zbiórki

   09.05.17
   09.05.17

   dziękujemy bardzo

Wpłaty - 277

buldożek Max - awatar
10
buldożek Max
Iwona banka - awatar
10
Iwona banka
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Zuza - awatar
10
Zuza
Od bulwinki Muffinki :) - awatar
18
Od bulwinki Muffinki :)
Marta Wysocka - awatar
20
Marta Wysocka
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Pomoc od bulwy Atosa :] - awatar
20
Pomoc od bulwy Atosa :]
yacceky - awatar
50
yacceky
Anna - awatar
20
Anna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij