Zbiórka Pomoc dla pogorzelców z Buntowa - zdjęcie główne

Pomoc dla pogorzelców z Buntowa

4 381 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Michałek - awatar

Natalia Michałek

Organizator zbiórki

Rankiem 17 stycznia doszło do pożaru w Buntowie, w skutek czego spłonęła znaczna część budynku. 

Dom zamieszkiwały trzy osoby. W tym moja babcia, która po śmierci czwartego syna dostała wylewu i od trzech lat potrzebuje stałej opieki. Pożar nie tylko pozbawił ich dachu nad głową ale też rozdzielił rodzinę. Babcia ze względu na swój stan, trafiła do ośrodka,a dziadek jest pod opieką rodziny. Natomiast wujek każdego dnia walczy, aby odbudować chociaż część budynku. 

Bardzo proszę o pomoc, by rodzina znów mogła być razem i czuć się bezpiecznie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
4 381 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Michałek - awatar

Natalia Michałek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 49

Janusz Klawiński - awatar
Janusz Klawiński
200
Joanna Ć. - awatar
Joanna Ć.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wiesław Klimas - awatar
Wiesław Klimas
1 000
Wiesław Klimas - awatar
Wiesław Klimas
200
Dorota Klimas - awatar
Dorota Klimas
200
Dorota Jackowska - awatar
Dorota Jackowska
40
Magda B. - awatar
Magda B.
120
Agnieszka Żołna - awatar
Agnieszka Żołna
200
Oliwia Tomas licytacja parownicy oraz falownicy do wlosow - awatar
Oliwia Tomas licytacja parownicy oraz falownicy do wlosow
120

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij