Życie kota na podwórku nie jest usłane różami. Mimo, że cieszy się wolnością, to zazwyczaj nie za długo :(

Mała, stareńka Mileczka trafiła do nas  w kiepskim stanie. Była bardzo słaba, wymiotowała, nie chciała jeść i pić. Po wstępnych badaniach i oględzinach okazało się, ze Milusia boryka się z niewydolnością nerek, fatalnym stanem uzębienia i poparzonymi od słońca uszkami.  

Koteczka ma około 8 lat, a jej organizm podjął walkę z chorobą. Uznaliśmy, że warto spróbować i pomóc Milce. Rozpoczęliśmy intensywne, dożylne nawadnianie, wprowadzono specjalistyczne leki jak Rubenal, Ipakitine, Semintra oraz dietę opartą na karmie Royal Canin Renal.  Jeśli uda się poprawić parametry nerkowe, to lekarze podejmą się operacji usunięcia chorych zębów. One są przyczyną bólu, dyskomfortu i braku apetytu. 

Już dziś wiemy, że leczenie Milki będzie trwało do końca jej życia, a przy naszym obecnym stanie finansów nie stać nas na nie :( Nie chcemy Mili zawieźć, chcemy walczyć tak długo, jak ona będzie walczyła. Prosimy Was o pomoc w zbiórce pieniędzy.

Miesięczny koszt leczenia wynosi około 500 zł :(

30 x 5 zł za kroplówki= 150 zł

Rubenal 60 tabl. 2 x dziennie= 60 zł

Ipakitine 50 g - 70 zł

Semintra 30 ml- 110 zł/2 miesiące

Royal Renal 2 kg- 65 zł

Royal Renal 24 saszetki- 80 zł

Błagamy Was o nawet najmniejsze, najdrobniejsze wpłaty. Nasza sytuacja jest kiepska i nie chcemy, żeby od tego zależało życie Mileczki!

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij