Być Razem

3 100 zł z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać teraz
 
Mariusz Andrukiewicz - awatar

Mariusz Andrukiewicz

Organizator zbiórki

 Za nami 13 lat działalności Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej "Być Razem". Było różnie ale jakoś dawaliśmy radę. Mimo wielu trudności marka FRPS "Być Razem" a także rozpoznawalne coraz bardziej - Bistro na Wałowej, Manufaktura WellDone Dobre Rzeczy i nasza pralnia pozycjonowały się na rynku lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. W każdej a naszych aktywności zatrudnialiśmy i nieśliśmy pomoc osobom często najdalej oddalonym od rynku pracy - długotrwale bezrobotnym, samotnym, uzależnionym, niepełnosprawnym, wychodzącym z kryzysu bezdomności. Niestety obecna sytuacja sprawiła, że utraciliśmy około 80% naszych przychodów i nasza przyszłość - jak wielu przedsiębiorców w tym społecznych - jest dramatycznie zagrożona. Próbujemy przetrwać - dowozimy obiady dla służb medycznych i innych działających na pierwszej linii frontu, pierzemy dla działających Domów Pomocy Społecznej i wykonujemy drobne prace stolarskie. W tej działalności staramy się zapewnić zarówno naszym pracownikom jak i klientom maksimum bezpieczeństwa. Nigdy do tej pory nie prosiliśmy jakoś szczególnie o pomoc finansową. I teraz też trudno nam prosić patrząc jak wielu zmaga się z ogromnym kryzysem. Jednak proszę. Bardzo proszę - bez Waszego wsparcia możemy nie przetrwać. Można wspierać naszą akcję "Wspierajmy naszych Bohaterów" - Bistro na Wałowej, kupować nasze produkty www.welldone.co, a także przekazywać wpłaty na działalność naszej Fundacji. 

Dodatkowy link z filmem dotyczącym naszej działalności można obejrzeć pod adresem: uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/byc-razem-sposob-na-pomaganie,152943.html

Państwa pomoc to dla nas ogromna szansa na przetrwanie i kontynuowanie działalności, dzięki której kilkadziesiąt osób ma pracę, drugie tyle korzysta z pomocy w formie kursów zawodowych, pomocy psychologicznej i wsparcia w poszukiwaniu nowego miejsca pracy. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mariusz Andrukiewicz - awatar

  Mariusz Andrukiewicz

  02.04.20
  02.04.20

  Dziękujemy za każdą złotówkę. Zebraliśmy 2848 zł. Potrzebujemy aby dalej działać Państwa pomocy. Zbieramy dalej:). W linku wywiad sprzed epidemii.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.07.18
  13.07.18

  warto pomagac, po prostu tak !

  • Mariusz Andrukiewicz - awatar

   Mariusz Andrukiewicz - Organizator zbiórki

   13.07.18
   13.07.18

   Dziękujemy:)

3 100 zł z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać teraz
 
Mariusz Andrukiewicz - awatar

Mariusz Andrukiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 50

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sabina Broda - awatar
Sabina Broda
7
ALDONA JUSZCZAK-IWAŃSKA - awatar
ALDONA JUSZCZAK-IWAŃSKA
50
Agnieszka Mędrzak - awatar
Agnieszka Mędrzak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Sabinka ❤️ - awatar
Sabinka ❤️
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Mysakowicz - awatar
Monika Mysakowicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij