Być Razem

3 100 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Andrukiewicz - awatar

Mariusz Andrukiewicz

Organizator zbiórki

 Za nami 13 lat działalności Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej "Być Razem". Było różnie ale jakoś dawaliśmy radę. Mimo wielu trudności marka FRPS "Być Razem" a także rozpoznawalne coraz bardziej - Bistro na Wałowej, Manufaktura WellDone Dobre Rzeczy i nasza pralnia pozycjonowały się na rynku lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. W każdej a naszych aktywności zatrudnialiśmy i nieśliśmy pomoc osobom często najdalej oddalonym od rynku pracy - długotrwale bezrobotnym, samotnym, uzależnionym, niepełnosprawnym, wychodzącym z kryzysu bezdomności. Niestety obecna sytuacja sprawiła, że utraciliśmy około 80% naszych przychodów i nasza przyszłość - jak wielu przedsiębiorców w tym społecznych - jest dramatycznie zagrożona. Próbujemy przetrwać - dowozimy obiady dla służb medycznych i innych działających na pierwszej linii frontu, pierzemy dla działających Domów Pomocy Społecznej i wykonujemy drobne prace stolarskie. W tej działalności staramy się zapewnić zarówno naszym pracownikom jak i klientom maksimum bezpieczeństwa. Nigdy do tej pory nie prosiliśmy jakoś szczególnie o pomoc finansową. I teraz też trudno nam prosić patrząc jak wielu zmaga się z ogromnym kryzysem. Jednak proszę. Bardzo proszę - bez Waszego wsparcia możemy nie przetrwać. Można wspierać naszą akcję "Wspierajmy naszych Bohaterów" - Bistro na Wałowej, kupować nasze produkty www.welldone.co, a także przekazywać wpłaty na działalność naszej Fundacji. 

Dodatkowy link z filmem dotyczącym naszej działalności można obejrzeć pod adresem: uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/byc-razem-sposob-na-pomaganie,152943.html

Państwa pomoc to dla nas ogromna szansa na przetrwanie i kontynuowanie działalności, dzięki której kilkadziesiąt osób ma pracę, drugie tyle korzysta z pomocy w formie kursów zawodowych, pomocy psychologicznej i wsparcia w poszukiwaniu nowego miejsca pracy. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mariusz Andrukiewicz - awatar

  Mariusz Andrukiewicz

  02.04.2020
  02.04.2020

  Dziękujemy za każdą złotówkę. Zebraliśmy 2848 zł. Potrzebujemy aby dalej działać Państwa pomocy. Zbieramy dalej:). W linku wywiad sprzed epidemii.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.07.2018
  13.07.2018

  warto pomagac, po prostu tak !

  • Mariusz Andrukiewicz - awatar

   Mariusz Andrukiewicz - Organizator zbiórki

   13.07.2018
   13.07.2018

   Dziękujemy:)

3 100 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Andrukiewicz - awatar

Mariusz Andrukiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 50

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sabina Broda - awatar
Sabina Broda
7
ALDONA JUSZCZAK-IWAŃSKA - awatar
ALDONA JUSZCZAK-IWAŃSKA
50
Agnieszka Mędrzak - awatar
Agnieszka Mędrzak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Sabinka ❤️ - awatar
Sabinka ❤️
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Mysakowicz - awatar
Monika Mysakowicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij