Zbiórka Białaczka! Pomóż moim kotom :'( - miniaturka zdjęcia

Białaczka! Pomóż moim kotom :'(

Barbara Sromek - awatar

Barbara Sromek

Organizator zbiórki

Witam kochani. Prawdę mówiąc nawet nie wiem jak zacząć ten opis..i to co ostatnio spotyka mnie i moja kocią gromadkę. Nigdy nie prosiłam o pomoc, często to ja wspierałam osoby pomagające zwierzętom. Niestety teraz sytuacja się odwróciła i mnie całkowicie przerosła i to ja muszę Was prosić o wsparcie. 

Ci, którzy mnie znają wiedzą, że od dziecka kocham zwierzaki. Im poswiecam każda swoją wolną chwilę. Dokarmiam , leczę, robię budki na zimę bezdomniakom. Na początku 2017 r zachorowałam. Operacja zamiast polepszyć, pogorszyła mój stan zdrowia. Mam uszkodzone nerki przez leki, które przyjmowałam,zniszczony cały układ pokarmowy, jestem diagnozowana w kierunku guza neuroendokrynnego.Niestety nie jestem w stanie teraz pracować,a oszczędności szybko się skończyły, gdyż  leki, badania,lekarze dojazdy do Krakowa, suplementy kosztują mnie ok 2000 zł mc. Teraz znowu czeka mnie operacja. 

Nieszczęścia chodzą parami.Kilka dni temu dowiedziałam się, że kotka która przygarnęłam ok 2 lata temu ma białaczkę (felv),to bardzo zaraźliwa choroba :'(

5.08 zaczęłyśmy leczenie interferonem ludzkim. 

Teraz muszę jak najszybciej zrobić testy moim pozostałym kotom czy się nie zakazily, jeśli nie to zaszczepić, jeśli jednak któryś jest chory,to leczyć, podnosić odporność.W tej chwili muszę uważać,aby nie jadły i nie piły z tych samych misek,nie myły się nawzajem itd,a jest to bardzo ciężkie,bo nie mam jak ich izolować, dlatego tak ważne są te testy...

Kochani..koszt jednego testu na białaczkę to 50 zł x 7 kotków, dodatkowo szczepienia. Wiadomo oprócz tego codzienne jedzonko,odrobaczenia, preparaty na pchły co miesiąc.Jedna moja koteczka ma alergię skórna, która bardzo jej dokucza,wiec co chwilę jeżdżę z nią do weterynarza,dostaje leki. Nie mam takich pieniędzy,bo moja choroba pochłania ogromne kwoty , mieszkam z rodzicami i to na ich utrzymaniu teraz jestem.Nie mogę pozwolić,aby przez moją chorobę ucierpiały moje zwierzaki, które są dla mnie wszystkim!

Serce mi pęka,bo kocham je bardzo a nie mam teraz pieniędzy,aby je zdiagnozować i im pomóc:'( 

Proszę z całego serca o pomoc, gdyż sama sobie nie poradzę,a ta bezsilność jest najgorsza.. Wierzę, że dobro wraca i wróci i do Was! Każda złotówka się liczy. Proszę pomóżcie!!! 

Edit : Kochani moje kociaki są zdrowe! ❤❤ Pani weterynarz ma mi wydrukować kartę z wynikami testów  to ją tutaj wkleje. To wszystko moglam zrobić dzięki Wam ❤❤Teraz czekamy na szczepionki, które są zamówione. Jedna kosztuje 60 zł ,ale my zapłacimy 50 zł ,bo jest aż 7 kotów. Niestety moja Czarna koteczka ma AZPS,jutro z nią jadę, żeby P. weterynarz zobaczyła czy trzeba podać antybiotyk i steryd,bo się bardzo drapie :( muszę też co tydzień,przez 3 tyg podawać każdemu kotu preparat na pchły,bo nawet jedna pchła ją uczula i rozdrapuje sobie skórę:( zawsze moje kociaki były odpchlane co miesiąc i nie było żadnego problemu, tylko teraz jakaś plaga..Szara ( bialaczkowa) kotka ma też być zbadana w kierunku lamblii ( kał) i jeśli wyjdą leczona metronidazolem,bo być może ten silny stan zapalny nie jest spowodowany tylko białaczka ale też czymś innym.

Jak widzicie ciągle przyplatują się nowe wydatki :( Na testy i szczepionki mam,ale chciałam też zrobić test pcr kotce z białaczka i wyleczyć Czarną, oraz podawać preparaty przeciw pchłom co tydzień 8 kotom,a to znowu nie lada wydatek. Niedługo mam zaplanowaną operację i  bardzo bym chciałam żeby zanim na nią pójdę, z kotami było wszystko ok.Czy możecie mi jeszcze pomóc? Liczę na to z całego serca! Proszę z całego serca ja i moje kocury! ❤❤😽😽😿

Tutaj wstawiam paragony z testów na białaczkę,nie mam dwóch bo nie wzięłam od wet:( ,jest też preparat na pchły i robaki.

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Barbara Sromek - awatar

  Barbara Sromek

  13.08.18
  13.08.18

  Dzień dobry Kochani ❤ jedziemy zaszczepić dzisiaj 7 kotów , dzięki Wam się to udało. Jestem bardzo wdzięczna ,bo gdyby nie Wy to nie wiem co bym zrobiła 😔 Moja Czarna kotka jest chora na azps i co tydzień musimy podawać preparaty wszystkim 8 kotom na pchły, co jest bardzo kosztowne, podaję też antybiotyk i steryd Czarnej kotce chorej na zapalenie skóry,bo ma bardzo duży świąd i zmiany bakteryjne. Chciałam też zrobić test potwierdzający białaczkę u Szarej kotki ,a koszt takiego testu to ponad 100 zł.Dodatkowo musi mieć wykonane badania w kierunku lamblii i na zapalenie trzustki.To wszystko koszty, których nie planowałam 😿 Czasem już brak mi sił,a jeszcze mnie czeka operacja, która jest ryzykowna ze względu na moje nerki 😥 Proszę pomóżcie mi, chciałabym być spokojna idąc do szpitala, że moje zwierzaki są bezpieczne..Wszystkim Wam Kochani ❤ dziękuję Szczerze z całego serca!!

Komentarze

 • ROBERT - awatar

  ROBERT

  09.08.18
  09.08.18

  Powodzenia!!!!!

Barbara Sromek - awatar

Barbara Sromek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Monika Nowicka - awatar
20
Monika Nowicka
MAŁGORZATA GAŁĘZIEWSKA - awatar
20
MAŁGORZATA GAŁĘZIEWSKA
Monika Leszkiewicz - awatar
11
Monika Leszkiewicz
Monika - awatar
30
Monika
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Monika Badzińska - awatar
20
Monika Badzińska
Gosia - awatar
10
Gosia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.