Zbiórka Panda ślicznotka bez domu! - zdjęcie główne

Panda ślicznotka bez domu!

780 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

Grupa Adoptuj Psiaka od Kajmaka, ma na celowniku kolejne radysowskie nieszczęście. Czeka na nią dom tymczasowy w okolicach 3miasta.  Będzie to nasz piąty podopieczny, więc pieniędzy ciągle brakuje. Zbieramy na transport i weterynarza, znalazła się dobra dusza, która opłaci pobyt pieska w domu tymczasowym. 


PANDA kocha ludzi. Jak bardzo się za nimi stęskniła i jaką ma wielką potrzebę przytulenia się, przylgnięcia, bycia blisko. Ogromnie spragniona kontaktu z człowiekiem. Emocjonalna, wylewna w okazywaniu uczuć, bardzo przy tym sympatyczna. 

 Jest młodą suką, wychowaną blisko człowieka i w związku z tym czeka, aż ktoś jej zaofiaruje przyjaźń i wspólne życie. Bo, że ona jest na to chętna i że znowu poczułaby się jak młody, beztroski pies u boku swoich ludzi - nie musimy chyba was zapewniać.
Panda ma ok. 2 lat. 

W schronisku przebywa od sierpnia 2018r.

Komentarze


  • Patrycja Stankiewicz - awatar

    Patrycja Stankiewicz

    16.10.18
    16.10.18

    Trzymam kciuki za Pandeczkę ❤

780 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Urszula Polińska - awatar
Urszula Polińska
20
Ode mnie i Baryłki - awatar
Ode mnie i Baryłki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
10
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Hanna Szewczyk - awatar
Hanna Szewczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij