Zbiórka Panda ślicznotka bez domu! - zdjęcie główne

Panda ślicznotka bez domu!

780 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

Grupa Adoptuj Psiaka od Kajmaka, ma na celowniku kolejne radysowskie nieszczęście. Czeka na nią dom tymczasowy w okolicach 3miasta.  Będzie to nasz piąty podopieczny, więc pieniędzy ciągle brakuje. Zbieramy na transport i weterynarza, znalazła się dobra dusza, która opłaci pobyt pieska w domu tymczasowym. 


PANDA kocha ludzi. Jak bardzo się za nimi stęskniła i jaką ma wielką potrzebę przytulenia się, przylgnięcia, bycia blisko. Ogromnie spragniona kontaktu z człowiekiem. Emocjonalna, wylewna w okazywaniu uczuć, bardzo przy tym sympatyczna. 

 Jest młodą suką, wychowaną blisko człowieka i w związku z tym czeka, aż ktoś jej zaofiaruje przyjaźń i wspólne życie. Bo, że ona jest na to chętna i że znowu poczułaby się jak młody, beztroski pies u boku swoich ludzi - nie musimy chyba was zapewniać.
Panda ma ok. 2 lat. 

W schronisku przebywa od sierpnia 2018r.

Komentarze


  • Patrycja Stankiewicz - awatar

    Patrycja Stankiewicz

    16.10.2018
    16.10.2018

    Trzymam kciuki za Pandeczkę ❤

780 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Urszula Polińska - awatar
Urszula Polińska
20
Ode mnie i Baryłki - awatar
Ode mnie i Baryłki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
10
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Hanna Szewczyk - awatar
Hanna Szewczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij