Zbiórka Nowe centrum taneczne dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Nowe centrum taneczne dla dzieci

Zbiórka Nowe centrum taneczne dla dzieci - zdjęcie główne

Nowe centrum taneczne dla dzieci

10 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
2 udostępnienia
Dariusz Mrowiec - awatar

Dariusz Mrowiec

Organizator zbiórki

Wiele osób może się zdziwić kiedy zobaczy tutaj naszą prośbę, ale losy ludzi, firm, organizacji potrafią się zmieniać z godziny na godzinę.

Jesteśmy pedagogami, instruktorami tańca ale przedewszystkim przyjaciółmi młodych artystów. Prowadzimy w Brzegu Opolskim Szkołę Tańca i Baletu Coco Dance Center, wspieramy dzieci i młodzież w rozwijaniu ich pasji, sprowadzamy do naszego miasta instruktorów z całej Europy a nasze miasto reprezentujemy na arenie Ogólnopolskiej.

Nie jest to tajemnicą że w miejscu aktualnie istniejących naszych sal tanecznych wielka korporacja stawia parking pod kolejną wielką galerię. Po co? Nie wiemy. Jasne jest, że już planujemy dalsze kroki aby zapewnić dzieciakom i młodzieży aby mogli dalej rozwijać swoje pasje. 

Każdy nowy lokal - a nie pozwolimy aby to "miejsce" zniknęło z mapy Polski - niesie za sobą kolosalne koszta. Tym razem chcemy zrobić mimo nieciekawej sytuacji OGROMNY krok w przód i zbudować wielkie centrum kulturalne dla młodych. Wpisana kwota 10000 zł to tylko kropla w morzu funduszy, które zbieramy i gromadzimy z każdej strony, alby powstał jak najlepszy ośrodek dla małych i dużych tancerzy. Nie boli nas próba zbiórki na tym portalu a może przybliżyć nas do spełnienia kolejnego marzenia.

Własne centrum, w którym edukacja taneczna dzieci i młodzieży będzie ciągle się rozwijać i unowocześniać. Miejsce spotkań artystów, mała sala widowiskowa dla miniatur tanecznych, sala nagrań filmów tanecznych, moze nawet uda się nam stworzyć platformę taneczną dla najmłodszych, którzy nie mogą dotrzeć na salę taneczną.


Taka pomoc znaczy, że kultura i chęć jej wspierania jeszcze w kraju nie umarła. Te pieniądze faktycznie pomogą nam, ale.. w pomaganiu innym - i to jest piękne. Tak czy inaczej dziękujemy. Wspaniały portal i aż serce się cieszy widząc sumy wpłacane na szczytne cele!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
2 udostępnienia
Dariusz Mrowiec - awatar

Dariusz Mrowiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonim - awatar
Anonim
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij