Zbiórka Szansa dla Cecyli - zdjęcie główne

Szansa dla Cecyli

660 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 14 osoby

Cecylia urodziła się na kilku hektarach łąk, jak wolny koń. Pierwsze miesiące jej życia były piękne. Stado, dostatek naturalnego pożywienia, troskliwa matka. Ludzie nie ingerowali w życie koni. Sytuacja idealna? Niestety, zaniedbane podwórze pełne śmieci i brak nadzoru przyczyniły się do tragedii.

Cecylia doznała poważnego urazu lewej nogi, która stała się bezwładna. Stado chroniło małą, „właściciele” nie. Brak lekarza weterynarii, leków, podstawowej opieki. Przez prawie dwa tygodnie nie udzielono klaczy żadnej pomocy!

Pojawiliśmy się w gospodarstwie natychmiast po zgłoszeniu. Przy złamaniu kończyny liczy się każda godzina. Brak leczenia spowodował już zaniki mięśni, prawdopodobnie miał wpływ na przesunięcie kości i uszkodzenie nerwu promieniowego. Właściciele uznali zaś, że koń wejdzie do stawu i się zagoi…Liczne konsultacje, trudności w załadunku. Interwencja trwała aż 4 dni!
Dr Henklewski dał jednak nam i Cecylii nadzieję. Przy odpowiedniej terapii mała ma szansę odzyskać sprawność, ma szansę żyć!

Udało się przewieźć źrebkę do Musuł. W Pegasusie pod czujnym okiem weterynarzy i opiece naszej fizjoterapeutki – Kasi, mała zaczęła walczyć o życie. Już po trzech dniach terapii udało się przywrócić częściowo sprawność nerwu, zaczęła czuć nogę i poruszać nią!

Przed nami najtrudniejsze zadanie. Kości nie da się zoperować,
musi się zrosnąć „sama”. Cecylia potrzebuje elektrostymulacji, magnetoterapii.
Udało się wypożyczyć część sprzętu, niestety najważniejsze dwa elementy musimy kupić.
Koszt ogromny, nie mamy w tej chwili takich środków.

Po raz kolejny to od pieniędzy w głównej mierze zależy życie bezbronnego zwierzęcia. 
Robimy wszystko co w naszej mocy by malutka „Cycu” mogła żyć.
Prosimy dołączcie się do walki o źrebkę!

Cecylia potrzebuje 10 500 złotych na rehabilitację złamania i uszkodzenia nerwu. Udało nam się zdobyć już 2 500 złotych. Aby zakupić sprzęt ratujący życie potrzebujemy jeszcze 8 000 zł.
Prosimy pomóżcie ocalić źrębkę z interwencji.


660 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 14 osoby

Wpłaty: 14

Justyna Rowicka - awatar
Justyna Rowicka
10
IWONA M. - awatar
IWONA M.
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja Komodołowicz - awatar
Alicja Komodołowicz
50
Anna Engel - awatar
Anna Engel
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij