Zbiórka Ślepy pies, bez szans na dom. - zdjęcie główne

Ślepy pies, bez szans na dom.

1 282 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Jacek Barczak - awatar

Jacek Barczak

Organizator zbiórki

Oto Cezar. Jest jeszcze młodym, około trzyletnim psem. Znaleziony został, gdy błąkał się po lesie. Niewidomy, zagłodzony (ważył zaledwie 13 kilogramów), z plastikową obrożą na szyi i odparzeniami od niej. Jego historia i przeszłość jest dla nas tajemnicą.

Cezar poddany był badaniom, które, niestety, ostatecznie potwierdziły, że piesek przez resztę życia będzie niewidomy. Okazało się też, że cierpi na wrodzoną dysplazję typu E.

Ślepota, w przypadku Cezara, znacznie utrudniała możliwość tresury, jednak dzięki niezwykle profesjonalnej opiece i pracy behawiorystki Izy z ośrodka Syriusz z Doliny Baryczy, Cezar został przygotowany do adopcji. Piesek zna już podstawowe komendy, potrafi także ładnie chodzić na smyczy, a jego ślepota nie sprawia kłopotów.Obecnie zbieramy środki na pokrycie kosztów już udzielonej opieki weterynaryjnej Cezara oraz jego pobytu w psim hoteliku ośrodka Syriusz z Doliny Baryczy. Jest to kwota w wysokości 1200 zł, którą jak najszybciej musimy uiścić. W imieniu pieska bardzo prosimy o wsparcie, które umożliwi nam kontynuowanie działań zmierzających do tego, by Cezar znalazł kochający dom.


Nie wszystkie psy są urocze i fotogeniczne. Nie wszystkie psy mają łagodne i otwarte usposobienia. Bywają takie, które, skrzywdzone przez ludzi, stare czy po prostu chore, konają w samotności w ciemnych kątach schroniskowych klatek. Ich dotychczasowe życie, tak odmienne od wszystkiego co moglibyśmy nazwać dobrym, nauczyło je, że trzeba się obawiać i bronić, że człowiek sprawia ból, że świat kończy się na horyzoncie wyznaczonym długością łańcucha, którym bywają uwiązane przez całe swoje życie.
 
Takie i inne przypadki psów o trudnych historiach wymagają specjalnego podejścia. Potrzeba im szczególnej troski i wiele, wiele poświęconego czasu. Jest to ważne, ponieważ pomimo bólu i trudności, nawet najbardziej wycofane czy skrzywdzone psy potrzebują miłości.
 
Grupa Cerber zajmuje się właśnie takimi psami. Psami, które obchodzą niewielu. Poszukujemy dla nich domów tymczasowych, opłacamy ich leczenie i pobyt w psich hotelach. Czasem potrzeba wielu długich miesięcy intensywnej pracy, by stały się gotowe do adopcji. Dzięki pracy grupy Cerber oraz Waszemu wsparciu finansowemu jest to możliwe.
 
 Grupa Cerber działa pod parasolem Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych.


Aktualizacje


 • Jacek Barczak - awatar

  Jacek Barczak

  04.04.17
  04.04.17

  Dziękuję Wam za Wasze wpłaty dla Cezara.

Komentarze


 • Edyta Czekolada - awatar

  Edyta Czekolada

  30.03.17
  30.03.17

  ❤❤❤❤❤

  • Jacek Barczak - awatar

   Jacek Barczak - Organizator zbiórki

   04.04.17
   04.04.17

   Dziękuję.

 • Jolanta Matusik - awatar

  Jolanta Matusik

  21.03.17
  21.03.17

  Dla Cezarego

  • Jacek Barczak - awatar

   Jacek Barczak - Organizator zbiórki

   04.04.17
   04.04.17

   Dziękuję.

 • BabaJaga52 - awatar

  BabaJaga52

  20.03.17
  20.03.17

  Tak bardzo chciałabym,żeby ten cudowny pies, mimo swojego kalectwa znalazł swojego człowieka.

  • Jacek Barczak - awatar

   Jacek Barczak - Organizator zbiórki

   04.04.17
   04.04.17

   Dziękuję.

1 282 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Jacek Barczak - awatar

Jacek Barczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Irena Krawczyk - awatar
Irena Krawczyk
10
Grazyna Lisiak - awatar
Grazyna Lisiak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Patrycja Przygócka - awatar
Patrycja Przygócka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij