Zbiórka Narodziłem się z Miłości . - miniaturka zdjęcia

Narodziłem się z Miłości .

Marta Pundor - awatar

Marta Pundor

Organizator zbiórki

Proszę  poznaj historię tego wyjątkowego i bardzo dzielnego Kubusia . Opisze Ci ją szczerymi i pełnymi emocji słowami. 

Jakub urodził się w październiku 2007 roku, jako wcześniak w 26 tygodniu ciąży. Chłopiec przyszedł na świat w ciężkiej zamartwicy. Ważył zaledwie 1040 gram. Długo potrzebował wsparcia w oddychaniu, był kilkakrotnie reanimowany. Z powodu wylewów do ośrodkowego układu nerwowego, doszło do wodogłowia i konieczne było wstawienie zastawki komorowo – otrzewnowej. Kuba cierpi również na padaczkę. Częste napady niejednokrotnie kończą się pobytem w szpitalu i nie pozwalają synkowi  prawidłowo się rozwijać.

Dodatkowo Jakub jest obecnie w trakcie badań genetycznych.Lekarze podejrzewają zespół genetyczny  śmiertelny . Długie kolejki na NFZ w CZDZ  nie pozwalają mi i Kubusiowi czekać wiec podjeliśmy leczenie prywatnie w Krakowie koszt (1400 -7000 zł). 

Jedyna szansą na poprawę zdrowia synka jest rehabilitacja .Każda godzina ćwiczeń przybliża go do nowych osiagnięć . Ma jeszcze trudności w chodzeniu potyka się  i trzeba go asekurować . 

Kubuś ma zdiagnozowana niepełnosprawnośc w stopniu znacznym . Ma obecnie 10 lat jest uczniem 3 klasy Szkoły Specialnej w Radomiu . Synek po szkole nie gra z rówieśnikami w piłkę ,tylko walczy o swoja przyszłą samodzielność .Uczęszcza na zajęcia logopedyczne ,terapeucztyczne i psychologiczne . Jest mało kontaktowym chłopcem ,ma cechy autyzmu nie mówi ,tylko wyraża pojedyncze słowa .Jest agresywny i na pobudliwy co spowodowało leczeniem psychiatrycznym koszt (150 zł +leki ) .Nie zgłasza potrzeb fiziologicznych jest pampersowany .

Wychowuje Synka sama w raz z dwójka jeszcze córek Nikola i Zuzia ...Wiele miesięcy upłynęło zanim zamknęłam temat żalu i złości . Choć  łatwo nie było,, Bóg się nie pomylił narodziłem się  z Miłości '' . Martwię się aby zapewnić Kubusiowi godne życie .Co będzie jak mnie zabraknie dzieci maja tylko mnie. 

Ze względu na potężne koszty z rehabilitacja i leczeniem ,budżet domowy jest w złej kondycji . Nie chce żeby choroba synka była całym jego światem  i  chce mu jak najlepiej sprawić warunki i dobre życie . 

    Dlatego Proszę o wsparcie w  zgromadzenia  funduszy na jego leczenie i rehabilitacje . Na konto Kubusia który jest podopiecznym Fundacji ,,Serce dla Maluszka ''. 

,,Nie tracę nadziei ,nie poddaje się  ,nie mogę i nie chcę się poddawać .Wierzę ,że Państwa pomoc sprawi ,że będę mogła pomóc swojemu dziecku,że sprawię ,że moje chore dziecko będzie szczęśliwe''.... 

    Z całego serca Proszę Państwa o pomoc dla Kuby dopisać pozytywne zakończenie historii .Kubuś podziękuje szczerym i miłym uśmiechem . !!

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Marta Pundor - awatar

Marta Pundor

Organizator zbiórki

Wpłaty - 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Kamil P. - awatar
50
Kamil P.
Marta Odzimek - awatar
5
Marta Odzimek
Marek i Danuta Gołda - awatar
50
Marek i Danuta Gołda
Ewelina - awatar
20
Ewelina
Paulina Mordka - awatar
100
Paulina Mordka
Karolina Więcaszek - awatar
20
Karolina Więcaszek
Edyta Tyrlik - awatar
20
Edyta Tyrlik

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij