Challenge24

4 380 zł  z 48 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać teraz
 

Już 13.02 (sobota) o godz. 12:00 Grupa Herosi PDS z Akademeia High School rozpocznie wyjątkowy #CHALLENGE24 na rzecz Fundacji Herosi na profilu 👉 https://www.facebook.com/akademeiahighschool Celem tego wyzwania jest zebranie środków na zakup MEDYCZNEGO LASERA DO OPERACJI dla Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka (o wartości 300 000 zł).

W tym wyjątkowym wyzwaniu wezmą udział nauczyciel z Akademeia High School - Jonathan Blazevic, uczennica Ada oraz jej mama Pani Ewa, którzy rozpoczną w sobotę (13.02) 24-godzinną jazdę na rowerze celem zebrania środków na zakup Medycznego Lasera do Operacji. Dzięki niemu możliwe będzie wykonywane zabiegów chirurgicznych oszczędzających płuca, co jest bardzo ważne dla młodych pacjentów onkologicznych. W wielu przypadkach pojawiają się u nich przerzuty do płuc i możliwość przeprowadzania jak najmniej inwazyjnego zabiegu, gwarantującego większą sprawność płuca, jest bezcenna.  

#CHALLENGE24 to wydarzenie rangi międzynarodowej polsko – kanadyjskiej, stąd rozpocznie się o 13.02 godz. 6:00 rano w Kanadzie i o 12:00 w Polsce. Każdy może do niego dołączyć na 👉 https://www.facebook.com/akademeiahighschool poprzez jazdę na rowerze, bieg, taniec, malowanie lub inna aktywność, dzięki której zachęci innych wsparcia zbiórki prowadzonej na 👉 https://pomagam.pl/challenge24

Are you ready for a challenge? On 13th February the representatives of our Herosi PDS Team, Jonathan Blazevic, Ada Swierżewska and Mrs Ewa Swierżewska will be cycling for 24 hours in order to help FUNDACJA HEROSI raise money for a medical laser that will enable doctors from Klinika Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży IMID in Warsaw to perform life-saving lung surgeries.

Herosi Foundation supports children with cancer and is now raising funds for a Medical Laser for Surgery which guarantees reduced penetration, unmatched tissue-saving and superior hemostasis during surgery (like thoracotomy).  Lung metastasis are common among young patients of the Oncology Clinic at the Mother and Child Institute.  The less invasive surgery the better for the patient, as it guarantees maintaining higher lung efficiency.  This Oncology Clinic is the leading clinic for the treatment of solid tumors in Poland and children from all over the country are being cured here.  Therefore by presenting the Laser to them we will significantly improve the quality of therapy offered to young oncology patients in Poland.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
4 380 zł  z 48 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ulla - awatar
Ulla
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Nat. - awatar
Nat.
50
Ewa Swierzewska - awatar
Ewa Swierzewska
50
Karina - awatar
Karina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dla Ady- do 5.000! - awatar
Dla Ady- do 5.000!
20
Alfred Lichota - awatar
Alfred Lichota
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij