Zbiórka Chcę żyć dla żony i synka ! - miniaturka zdjęcia

Chcę żyć dla żony i synka !

Marek Igła - awatar

Marek Igła

Organizator zbiórki

Witajcie, jestem Marek !

Od 2007 roku choruję na WZW typu C. Nie wiem, kiedy i gdzie zostałem zarażony. Było to na pewno u dentysty jednak po wyjściu z wojska byłem w kilku gabinetach. 

O tym, że jestem chory dowiedziałem się kiedy wybrałem swoją drogę na życie i miałem zostać przyjęty do szkoły podoficerskiej. Po badaniach okazało się, że przez zakażenie nie mogę wstąpić ani w szeregi Wojska Polskiego ani do żadnej innej służby. 

W obecnej chwili jakakolwiek praca zarobkowa związana nawet z niewielkim wysiłkiem fizycznym jest dla mnie niemożliwa. Mój stan zdrowia nie pozwala mi również na zabawy z moim synkiem, który ma 10 miesięcy i już pierwsze kroki za sobą. Ogromnym wsparciem dla mnie są moja żona i mały synek. Bez nich mój świat już dawno byłby w czarnych barwach. Dzięki nim mam nadzieję...

NFZ w Polsce refunduje tylko dwa typy terapi chemią dla genotypu jaki mam ja. Program jest skonstruowany tak, że lekarz przy zakwalifikowaniu na leczenie wylicz ao ile powinien spaść poziom wirusa w mojej krwi. Niestety przy każdej z 4 prób spadał za małą ilość i za każdym razem byłem wyrzucany z programu. Niestety dla mnie skończyły  już możliwości leczenia w Polsce i w ramach NFZ. Muszę szukać pomocy w zagranicznych ośrodkach. Obecnie moja wątroba jest w opłakanym stanie. Jeśli nie podejmę leczenia za rok lub dwa jedynym ratunkiem dla mnie będzie tylko przeszczep wątroby. 

Po wstępnych badanach w USA zostałem zakwalifikowany do programu, który daje szanse na całkowite wyleczenie. Nie posiadam środków, które pozwoliły by mi na opłacenie drogiego leczenia. Moja zdolność kredytowa już dawno została przykroczona, ponieważ potrzebowałem pieniędzy na wstępne badania.

Bardzo proszę, pozwólcie zawalczyć mi o siebie dla mojej rodziny. Chciałbym widzieć jak mój syn dorasta...

Marek Igła - awatar

Marek Igła

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij