Zbiórka Trzy chihuahua z pseudo - zdjęcie główne

Trzy chihuahua z pseudo

1 983 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Na początku października, pod naszą opiekę trafiły dwie suczki i jeden piesek z pseudo hodowli. Figa, Sarabi i Zazu to tak zwane "odpady", które nie nadawały się do dalszego rozmnażania. Los tych psiaków był przesądzony. Nikomu niepotrzebne, przez nikogo niekochane, małe bezbronne istotki, czekały na los jaki zgotują im ich właściciele. Po kilku tygodniach starań, psiaki trafiłypod naszą opiekę.  Były przerażone, koszmarnie zapchlone, brudne, śmierdzące i okropnie zarobaczone. Wszystkie trzy są bardzo wychudzone, rzucają się na jedzenie. Miały biegunkę, zatkane kanaliki łzowe i po mimo młodego wieku, zniszczone zęby. 

Najstarsza sunia Figa jest po kilku cesarskich cieciach. Na brzuchu, w miejscu cięcia widoczne są wrośnięte nitki. Organizm suni wyniszczony jest porodami, sierść jest w bardzo złym stanie. Zabieg sterylizacji suni był bardzo skomplikowany. Macica była cała w zrostach,skręcona, zrośnięta z pęcherzem moczowym i powłokami brzusznymi. Lekarze poddali w wątpliwość, żeby operacje przeprowadzał specjalista. Wszystkie trzy psy zostały zaczipowane, odrobaczone i odpchlone. Oprócz pracy nad lękami wynikającymi z traumatycznych przeżyć wymagają sterylizacji/kastracji, usunięcia kamienia na zębach, udrożnienia kanalików łzowych, badań krwi i szczepień.   W zależności od decyzji lekarzy, zostaną zrobione badania USG i RTG.  

Koszty związane z operacjami, badaniami i profilaktyką, zakupem suplemenów i dobraej jakosci karmy dla Figi, Zazu i Sarabi zostały wycenione na 1200 - 1500 zł. 

Te maleństwa, przezyły koszmar pseudo hodowli. Bardzo chcemy sprawić, żeby odzyskały zaufanie do człowieka, chcemy też dać im szansę na zdrowe, nowe, lepsze życie. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie tych trzech małych nieszczęść choćby najmniejszą, symboliczną kwotą. 

Dziękujemy za okazaną pomoc! 

Komentarze


 • Aneta Król - awatar

  Aneta Król

  14.10.18
  14.10.18

  Biedne, prześliczne pieski 😞

 • Edyta - awatar

  Edyta

  13.10.18
  13.10.18

  Powodzenia Maluszki!

1 983 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Wpłaty: 43

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
renata d - awatar
renata d
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
20
Marta - awatar
Marta
50
Ania - awatar
Ania
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij