Koty Pani Wandy – Muszka w potrzebie.

Zbieramy na zabieg.

Z reguły nie pomagamy kotom właścicielskim, ale to wyjątkowa osoba i sytuacja.
Pani Wanda to wyjątkowa osoba - całe życie pomaga kotom wolno żyjącym. Opiekuje się nimi,karmi, leczy – do tej pory z własnych, skromnych środków. Przez te wszystkie lata przygarnęła te, które z uwagi na swoje problemy zdrowotne nie mogły pozostać na podwórku. W ten sposób została Dużą dla 5 mruczków i jednego psiaka. Piątka z jej podopiecznych są już w starszym wieku i mają różne problemy zdrowotne, m.in. z przewodem moczowym, nerkami, gastryczne. Taką schorowaną –wcześniej wolnożyjacą kotką jest Muszka, która w ostatnim czasie, mimo leczenia i specjalistycznego żywienia, mocno podupadła na zdrowiu. Muszka zaczęła mieć problemy z oddawaniem moczu, czasem ten mocz zaczął też zabarwiać się coraz częściej krwią. Muszka trafiła na badanie USG, które ujawniło liczne zlepki, które przypominają kamień lub grudkę piasku pozlepianą śluzem. Bezwzględnie konieczny jest zabieg, celem usunięcia tego, co zebrało się w pęcherzu.
Do tej pory Pani Wanda sama radziła sobie z leczeniem Muszki. W tej chwili koszty zabiegu przekraczają Jej możliwości, dlatego zwróciła się do nas z prośbą o pomoc.

Nie mogliśmy odmówić osobie, która całe życie angażowała się całym sercem w pomoc kotom wolnożyjącym. Obiecaliśmy pomóc. Prosimy również Was o wsparcie dla Pani Wandy i Muszki.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  18.12.18
  18.12.18

  Muszka czuje się lepiej, opuściła lecznicę i wróciła do swojego domu. Wyniki krwi nie są jednak zadowalające. Okazało się, że Muszka ma stan zapalny - dostała więc antybiotyk o przedłużonym działaniu i mamy nadzieję, że kolejne badania będą już dobre. Niestety Muszka ma skłonności do tworzenia się kamieni, zarówno struwitów, jaki szczawianów i już zawsze będzie musiała otrzymywać specjalistyczną karmę, która jest dość droga. Chcielibyśmy zakupić dla niej duże opakowanie takiej karmy, żeby wesprzeć Panią Wandę - jej opiekunkę. Przed nami do zapłacenia jeszcze faktura za badania krwi i moczu. Dlatego zmuszeni jesteśmy zwiększyć kwotę zbiórki i prosić Was o pomoc i wpłaty. Bardzo dziękujemy za dotychczaswe wsparcie wszystkim, których poruszył los Muszki i jej Pani.

  Zdjęcie aktualności 23 183

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
330
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
650
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij