Zbiórka Choroba która odbiera życie - miniaturka zdjęcia

Choroba która odbiera życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Choroba która odbiera życie - zdjęcie główne

Choroba która odbiera życie

333 712 zł  z 550 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 845 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Matwiejczuk - awatar

Monika Matwiejczuk

Organizator zbiórki

ZBIÓRKA POTWIERDZONA DOKUMENTACJĄ MEDYCZNĄ !!!

Link do grupy z licytacjami: https://www.facebook.com/groups/714691526148440/?ref=share 

Dzień dobry. Mam na imię Monika, mam obecnie 35 lat. Jestem mamą fantastycznego dzieciaczka, który jest całym moim światem. Jak każdy młody człowiek miałam plany, marzenia, które powoli realizowałam, wierząc, że w końcu uda się spełnić je wszystkie. Niestety w pewnym momencie życie napisało dla mnie swój własny scenariusz, który był daleki od tego co zamierzałam. Teraz mam nowe marzenia: powrót do zdrowia, samodzielność, normalne chodzenie i odzyskanie w jak największym stopniu mojego poprzedniego życia.

Część z Was zna mnie bardzo dobrze inni mniej albo wcale. Część z Was mnie lubi a część pewnie mniej, ale są takie momenty w życiu człowieka kiedy sympatie i antypatie odchodzą na dalszy plan. W moim życiu taki moment nastąpił w 2011 roku. To właśnie wtedy zdiagnozowano u mnie polineuropatię.
Przez chorobę moje funkcjonowanie jest coraz trudniejsze. Systematycznie korzystam z rehabilitacji szpitalnej i ambulatoryjnej lecz możliwość korzystania z zabiegów w ramach NFZ to kropla w morzu moich potrzeb. W miarę możliwości korzystam z prywatnych ośrodków, ale jest to dla mnie duże wyzwanie finansowe i mogę pozwolić sobie jedynie na kilka wizyt w roku. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc bym mogła w dalszym ciągu rehabilitować się i wracać do zdrowia. Leczenie w specjalistycznym ośrodku rehabilitacji to ogromny koszt, kilkumiesięczny pobyt wyceniono na minimum 300 tysięcy złotych a ceny ciągle rosną, na tą chwilę takich środków pieniężnych nie posiadam. Dodatkowo leki, suplementy, dojazdy, wizyty lekarskie i fizjoterapeutyczne, sprzęt rehabilitacyjny konieczny do kontynuacji leczenia w domu, przystosowanie i wyposażenie pomieszczeń to dodatkowe koszty. Większość leków, które przyjmuję nie są refundowane. Sprzęty do rehabilitacji w domu by podtrzymywać efekty uzyskane w ośrodku też są bardzo kosztowne. Bez Was nie dam rady w tej nierównej walce. Dla mnie każda złotówka jest na wagę złota.

Choroba pozbawiła mnie sprawności powodując niedowłady w różnych częściach ciała głównie ręce i nogi. Pozbawiła mnie pewnych rzeczy ale inne zyskałam. Przez chorobę poznałam multum wspaniałych ludzi, zyskałam wielu przyjaciół . Jeszcze raz bardzo proszę  o pomoc i z góry dziękuję za każde wsparcie. 

Link do subkonta w fundacji gdzie również można przekazać grosik lub 1,5% podatku:  https://www.kawalek-nieba.pl/monika-matwiejczuk/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Matwiejczuk - awatar

  Monika Matwiejczuk

  17.02.2021
  17.02.2021

  .

  Zdjęcie aktualizacji 63 438

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.09.2023
  04.09.2023

  Będzie dobrze! ❤️

  • Monika Matwiejczuk - awatar

   Monika Matwiejczuk - Organizator zbiórki

   04.09.2023
   04.09.2023

   ❤️ dziękuję ❤️

 • Dariusz Dawidowicz_licytacja_Sesja_zdjęciowa - awatar

  Dariusz Dawidowicz_licytacja_Sesja_zdjęciowa

  17.08.2023
  17.08.2023

  Powrotu do zdrowia :)

 • Ania Turkiewicz - awatar

  Ania Turkiewicz

  29.05.2023
  29.05.2023

  6 licytacji

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.04.2023
  12.04.2023

  magda osa

 • Jolanta Szewczuk, ciasto Pani Walewska u Marty Flis - awatar

  Jolanta Szewczuk, ciasto Pani Walewska u Marty Flis

  06.04.2023
  06.04.2023

  ciasto Pani Walewska u Marty Flis

333 712 zł  z 550 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 845 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Matwiejczuk - awatar

Monika Matwiejczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 845

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kunów Kościół pw.św.Władysława-Zbiórka - awatar
Kunów Kościół pw.św.Władysława-Zbiórka
2 190
Karolina Kasiczak - dres - awatar
Karolina Kasiczak - dres
50
Iwona Rafalska - buty - awatar
Iwona Rafalska - buty
40
Julia Scheffs - awatar
Julia Scheffs
200
Warszawa Kościół pw. Dzieciątka Jezus-zbiórka - awatar
Warszawa Kościół pw. Dzieciątka Jezus-zbiórka
2 005
Sandra Stromidło - awatar
Sandra Stromidło
15
Małgorzata Zapalska-licytacja dresu - awatar
Małgorzata Zapalska-licytacja dresu
55
Rzycka puzzle 3d drugie - awatar
Rzycka puzzle 3d drugie
30
Puzzle 3d rzycka - awatar
Puzzle 3d rzycka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij