Zbiórka Zakup nowego wózka inwalidzkieg - miniaturka zdjęcia

Zakup nowego wózka inwalidzkieg Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zakup nowego wózka inwalidzkieg - zdjęcie główne

Zakup nowego wózka inwalidzkieg

75 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Zuska - awatar

Weronika Zuska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie.

Mam na imię Weronika, mam 18 lat. Od kilku miesięcy mam chłopaka, którego kocham nad życie. Uwielbiam spędzać z nim każdą wolną chwilę na spacerach jaką tylko posiadam.

Ale od pewnego czasu ograniczam spacery do minimum. Otóż to. Jest mi przykro, ponieważ poruszam się na wózku inwalidzkim od 3 lat.

Mając 15 lat wypadłam z 3 piętra w bloku. Obrażenia jakie poniosłam to złamanie trzech kręgów kręgosłupowych: Th12-które, uszkodziło rdzeń kręgowy, L1 oraz L2, ponadto złamanie obu kości udowych.

Wymagana była operacja spajania kości udowych metodą śrub i prętów, z kolei by ratować kręgi, wszczepili implant.

Od tego czasu stale uczęszczam na rehabilitację. Od dwóch lat przebywam w ośrodku dla niepełnosprawnych Miłosierdzia Bożego w Mikołowie - Borowa Wieś.

Wózek zaczyna się psuć, utrudniając mi dojazd do szkoły jak i moje ukochane spacery z chłopakiem.

Zaczyna też być mały.

Nie stać nas na kupno nowego wózka.Dofinansowanie nie otrzymaliśmy.

Dlatego zwracam się do Was wszystkich czytających to o każdą pomoc.

Nawet najmniejsza kwota zbliży mnie do kupna nowego wózka, który umożliwi mi normalne poruszanie się na co dzień, czy do szkoły czy na spacer lub rehabilitację, bez martwienia się o to czy po drodze mi się nie zepsuję.


Z góry dziękuję za każdą wpłatę, te małą jak i tę dużą. Razem zdziałamy więcej!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Diana Zuska - awatar

  Diana Zuska

  03.05.2018
  03.05.2018

  Kocham Cie maleńka

75 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Zuska - awatar

Weronika Zuska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Diana Zuska - awatar
Diana Zuska
20
Klau Sha - awatar
Klau Sha
20
Kasia Kostrzanowska - awatar
Kasia Kostrzanowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij