Zbiórka Intensywna rehabilitacja Bartka - miniaturka zdjęcia

Intensywna rehabilitacja Bartka

Zbiórka Intensywna rehabilitacja Bartka - zdjęcie główne

Intensywna rehabilitacja Bartka

140 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Kopyłowska - awatar

Agnieszka Kopyłowska

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami Bartka, który z przyczyn genetycznych oraz niedotlenienia okołoporodowego, jest dzieckiem niepełnosprawnym. Jego rozwój psychoruchowy jest znacznie opóźniony. Jednak dzięki intensywnej, wielopłaszczyznowej rehabilitacji, robi postępy i idzie do przodu. Jego dzieciństwo jest inne niż dzieciństwo jego rówieśników. Przede wszystkim jest naznaczone, ciężką, systematyczną pracą. Aktualnie Bartek coraz lepiej chodzi z pomocą terapeuty, posługuje się komunikacją alternatywną, coraz efektywniej pracujena zajęciach, potrafi się skoncentrować na powierzonych zadaniach. Do tej pory udawało się nam z pomocą środków z 1% zapewnić mu wszystkie niezbędne terapie. Bartek odbył w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy trzy sesje tlenoterapii hiperbarycznej, które niewątpliwie poprawiły jego funkcjonowanie. Koszt jednej sesji to 2700 zł. Chcielibyśmy odbyć jeszcze jedną taką sesję do końca tego roku, ale niestety nie damy tego zrealizować z powodów finansowych. Od roku przyjmuje również olej z konopi, który też bardzo dobrze wpływa na jego rozwój, poprawę funkcji poznawczych. 

Jego miesięczny koszt to 400 zł. Dodatkowo opłacamy przedszkole specjalistyczne, w którym ma zapewnione różnorodne terapie, jego koszt to 1000 zł miesięcznie. Od 5-tego miesiąca życia jest rehabilitowany prywatnie przez panią terapeutkę, dzięki której robi postępy w rozwoju ruchowym, mimo że po urodzeniu lekarze nie dawali mu dużych szans na sukces. Koszt tej rehabilitacji to ok 800 zł miesięcznie.

Z części tych terapii niestety będziemy musieli z wielkim bólem serca zrezygnować, a przynajmniej poczekać na wpływy na subkonto Bartka w fundacji z 1% podatku, które wpływają dopiero w październiku, a i tak z roku na rok są coraz mniejsze. 

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie, abyśmy mogli opłacać terapie Bartka do czasu wpływu środków z 1%.  Zaręczamy, że będą to pieniądze bardzo pożytecznie wykorzystane. Dzięki nim Bartek będzie dalej szedł do przodu i miał szanse na samodzielność w przyszłości.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
140 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Kopyłowska - awatar

Agnieszka Kopyłowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
A.... - awatar
A....
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij