Zbiórka Operacja urwanego bicepsa - miniaturka zdjęcia

Operacja urwanego bicepsa

Zbiórka Operacja urwanego bicepsa - zdjęcie główne

Operacja urwanego bicepsa

127 zł z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Michal Gudajczyk - awatar

Michal Gudajczyk

Organizator zbiórki

Cześ, mam na imię Michał. Znajomi mówią na mnie Thor. Moją pasją zawsze były sporty siłowe. Ciężarami zajmuję się od 17 roku życia. Często pomagam innym przenosić ciężkie rzeczy oraz osobom starszym w ciężkich pacach fizycznych. Niestety ostatnio podczas właśnie takiego bezinteresownego pomagania koleżance w pracy zerwałem biceps a dokładniej - uszkodzenie (oderwanie) przyczepu ścięgna mięśnia dwugłowego prawego. Wypadek ten może całkowicie wpłynąć na moje życie, jeżeli szybko nie uzbieram pieniędzy na operację w prywatnej klinice być może już nigdy nie będę mógł dźwigać ciężarów a co za tym idzie pomagać słabszym. Każdy z nas dobrze wie jak wygląda służba zdrowia w naszym pięknym kraju i ile będę czekał na operację, dlatego też proszę was o pomoc w uzbieraniu tej, wydaje mi się nie aż tak poważnej kwoty. Za każdą nawet najmniejszą kwotę bardzo dziękuję.


Pozdrawiam ciepło,

Michał

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jakub Ruchniewicz - awatar

  Jakub Ruchniewicz

  25.05.18
  25.05.18

  Życzymy powrotu do zdrowia!

  • Michal Gudajczyk - awatar

   Michal Gudajczyk - Organizator zbiórki

   25.05.18
   25.05.18

   Dzięki ziomuś.

 • Zbigniew Antochowski - awatar

  Zbigniew Antochowski

  24.05.18
  24.05.18

  Get well Michal.No pain no gain

  • Michal Gudajczyk - awatar

   Michal Gudajczyk - Organizator zbiórki

   25.05.18
   25.05.18

   Thanks, every little helps.

127 zł z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Michal Gudajczyk - awatar

Michal Gudajczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jakub Ruchniewicz - awatar
Jakub Ruchniewicz
50
Zbigniew Antochowski - awatar
Zbigniew Antochowski
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Szymon - awatar
Szymon
50
Popek - awatar
Popek
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij