Michał Adamowski - awatar

Michał Adamowski

Organizator zbiórki

Nazywam się Michał Adamowski i jestem fotoreporterm z Nowego Targu. Na co dzień pracuję dla lokalnego portalu i zajmuję się projektowaniem grafiki reklamowej. W zawodzie reportera udzielam się już prawie 10 lat. Kilka lat temu złapałem bakcyla fotografii lotniczej. Większość swojego wolnego czasu spędzam na lotniskach i pokazach lotniczych, co generuje nie małe koszty. W ciągu roku odwiedzam około 13 imprez lotniczych na całym świecie. 

Od pewnego czasu korzystając z pomocy rodziny odwiedzam również USA, ale zawsze wiązało się to z pobytem na Florydzie, którą można powiedzieć znam już jak własną kieszeń. Z wycieczek do Ameryki przywiozłem tysiące zdjęć, które są opublikowane na mojej stronie www.adamowski.com.pl,  a wiele z nich znalazło swoje miejsce również w prasie papierowej oraz elektronicznej, a także na portalu dla którego pracuję na co dzień. 

Niedawno pojawił się pomysł, aby polecieć do Ameryki ponownie, ale tym razem za cel obrałem okrążenie samochodem Kanionu Kolorado. Podróż rozpoczęła by się od Los Angeles, a następnie przez Las Vegas, w stronę słynnej podkowy, aż do Łuków w stanie UTAH. Drogą powrotną zaliczyłbym słynne parki narodowe na północy Kanionu m.in. Zion Park. Jeżeli pozwoliły by na to środki finansowe i czas, jest również plan zajechania do olimpijskiego Salt Lake City lub do San Francisco.

Oczywiście cała podróż nie mogła by się odbyć bez mojego aparatu i dokładnego udokumentowania całej wyprawy. W planie są również 2 loty śmigłowcem, w tym jeden o poranku nad samym Kanionem Kolorado. 

W swoim życiu widziałem już bardzo dużo. Przynajmniej dwa razy do roku staram się odwiedzać jakieś ciekawe miejsca, ale jak wiecie w miarę jedzenia apetyt rośnie, a moje doświadczenie zawodowe wymaga ode mnie coraz więcej. Chcąc się rozwijać muszę iść do przodu, a co za tym idzie inwestować nie małe pieniądze.

Dlaczego proszę o 8000 złotych?

Koszt wyprawy do USA nie jest mały. W moim przypadku odpadają już koszty wizy, którą posiadam. Przelot samolotem do Los Angeles to jakieś 2500-3000zł, w zależności od linii lotniczych i terminu. Na miejscu muszę wynająć samochód na okres od 14-20 dni, co daje kolejne 1500zł. Do całości dochodzą jeszcze noclegi w kwocie około 4000 złotych oraz wyżywienie (to akurat w Ameryce jest w podobnych cenach jak w Polsce). Jak już wspomniałem chciałby dwa razy polecieć śmigłowcem, co również zwiększa kwotę o 700 dolarów. Wstępów do poszczególnych miejsc nie liczę, bo cała wyprawa ma na celu fotografię przyrody i krajobrazu USA w takich miejscach, których ludzie na co dzień nie odwiedzają.

Szacuję, że cała wycieczka kosztować będzie mniej więcej 14.000zł, proszę o wsparcie w kwocie 8000zł, pozostałą kwotę myślę, że jestem w stanie dozbierać do czasu wyjazdu, który zaplanowałem na koniec roku.
Co w zamian? 
Długo zastanawiałem się czy w ogóle prosić Was o pomoc, ale zdecydowałem że jak nie poproszę to się nie dowiem jaki będzie jej skutek. Chciałbym wszystkim z góry podziękować za wsparcie. Cały materiał z wycieczki będzie ogólnodostępny na mojej stronie:

www.adamowski.com.pl


W zamian za pomoc, chciałbym każdemu oferować drobne upominki:
- 20 zł i więcej - oficjalne podziękowania na mojej stronie i facebooku za pomoc w realizacji marzenia 
- 50 zł i więcej - zdjęcie w ramce 10x21 z wyprawy do USA (plus powyższe)
- 100zł i więcej - zdjęcie w ramce 20x30 z wyprawy do USA (plus powyższe)
- 250zł i więcej - foto obraz z wybranego zdjęcia z wyprawy do USA (plus powyższe)
- 500zł i więcej - 12 stronicowy kalendarz A3 ze zdjęć z USA (plus powyższe)
- 1000zł i więcej - oryginalne upominki z wyprawy do USA (plus powyższe)

Chciałbym również zaprosić do współpracy firmy, media, instytucje, które chciały by w jakikolwiek sposób wesprzeć tą fotograficzną inicjatywę. Zapraszam do kontaktu mailowo lub telefonicznie:
info@ostrereklamy.pl
tel. 696 456 760

Zachęcam również do odwiedzania mojej strony internetowej w celu zapoznania się z moją pracą, którą wykonuję na co dzień - www.adamowski.com.pl


Dziękuję! 
Michał Adamowski

Michał Adamowski - awatar

Michał Adamowski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij