Zbiórka Maluszki proszą o mleko i karmę! - miniaturka zdjęcia

Maluszki proszą o mleko i karmę!

Maluszki proszą o mleko i karmę!

20 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Obecnie pod naszą opieką ( prócz dorosłych kotów i seniorów) mamy 14 kociaków. Wczoraj trafiły do nas trzy ostatnie maleństwa. Miały może jeden lub dwa dni życia za sobą. Znaleziono je w piwnicy bloku. Leżały jak martwe- mokre, lodowate, oblepione cementem, piachem i tynkiem. Matki nigdzie nie było. 

Schowałyśmy szkraby pod bluzkę i chuchałysmy,  by rozgrzać. Próbowałyśmy dostawić je do innej matki, ale nie dało rady. Jej dzieci były duzo starsze i nasze maluchy jej nie interesowały. Udało nam się dwa z trzech kociaków nakarmić mała ilością mleka zastępczego dla kociąt. Biało-rudy był najsłabszy, ledwo się ruszał i nic nie wypił. Ruszyłyśmy w drogę do drugiej potencjalnej matki. Po kilku godzinach prób udało się. Małe zjadły sporo mleka z butelki i do rana nauczyły się ssać z piersi. Kamień spadł nam z serca. Szczególnie, że z rudasem było bardzo kiepsko. W pyszczku miał sporo piachu i zero odruchu ssania. Dziś,około południa, ta sama dziewczyna, która zglosila nam kociaki, odnalazła ich mamę. Do godziny 14 udało nam się połączyć rodzinę i znalezc bardzo dobry dom tymczasowy. 

Te maluszki, pozostała jedenastka i wszystkie mamy potrzebują sporo dobrej jakości jedzenia i mleka, gdyż niektóre z osesków trzeba dokarmiać  Chciałybyśmy zakupić zapas Royal Canin Babycat- przynajmniej 10 kg za 180 zł, paszteciki Animonda Kitten Baby Pate- 6 puszek to jakieś 15 zł, Royal Canin Babycat Milk- 40 zł/op. 


Dodatkowo potrzebujemy dużej ilości podkładów higienicznych, żwirku i mokrych chusteczek. 

To wszystko są koszta, których nie jesteśmy za nic w świecie pokryć. Możemy tylko liczyć na Waszą pomoc. Bez niej nic nie zrobimy :( Nawet najlepsze domy tymczasowe nie utrzymają same takiej ilości kociaków. Prosimy z całego serca o wsparcie! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij