Zbiórka Maluszki proszą o mleko i karmę! - miniaturka zdjęcia

Maluszki proszą o mleko i karmę!

Obecnie pod naszą opieką ( prócz dorosłych kotów i seniorów) mamy 14 kociaków. Wczoraj trafiły do nas trzy ostatnie maleństwa. Miały może jeden lub dwa dni życia za sobą. Znaleziono je w piwnicy bloku. Leżały jak martwe- mokre, lodowate, oblepione cementem, piachem i tynkiem. Matki nigdzie nie było. 

Schowałyśmy szkraby pod bluzkę i chuchałysmy,  by rozgrzać. Próbowałyśmy dostawić je do innej matki, ale nie dało rady. Jej dzieci były duzo starsze i nasze maluchy jej nie interesowały. Udało nam się dwa z trzech kociaków nakarmić mała ilością mleka zastępczego dla kociąt. Biało-rudy był najsłabszy, ledwo się ruszał i nic nie wypił. Ruszyłyśmy w drogę do drugiej potencjalnej matki. Po kilku godzinach prób udało się. Małe zjadły sporo mleka z butelki i do rana nauczyły się ssać z piersi. Kamień spadł nam z serca. Szczególnie, że z rudasem było bardzo kiepsko. W pyszczku miał sporo piachu i zero odruchu ssania. Dziś,około południa, ta sama dziewczyna, która zglosila nam kociaki, odnalazła ich mamę. Do godziny 14 udało nam się połączyć rodzinę i znalezc bardzo dobry dom tymczasowy. 

Te maluszki, pozostała jedenastka i wszystkie mamy potrzebują sporo dobrej jakości jedzenia i mleka, gdyż niektóre z osesków trzeba dokarmiać  Chciałybyśmy zakupić zapas Royal Canin Babycat- przynajmniej 10 kg za 180 zł, paszteciki Animonda Kitten Baby Pate- 6 puszek to jakieś 15 zł, Royal Canin Babycat Milk- 40 zł/op. 


Dodatkowo potrzebujemy dużej ilości podkładów higienicznych, żwirku i mokrych chusteczek. 

To wszystko są koszta, których nie jesteśmy za nic w świecie pokryć. Możemy tylko liczyć na Waszą pomoc. Bez niej nic nie zrobimy :( Nawet najlepsze domy tymczasowe nie utrzymają same takiej ilości kociaków. Prosimy z całego serca o wsparcie! 


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij