Maluszki proszą o mleko i karmę!

20 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Obecnie pod naszą opieką ( prócz dorosłych kotów i seniorów) mamy 14 kociaków. Wczoraj trafiły do nas trzy ostatnie maleństwa. Miały może jeden lub dwa dni życia za sobą. Znaleziono je w piwnicy bloku. Leżały jak martwe- mokre, lodowate, oblepione cementem, piachem i tynkiem. Matki nigdzie nie było. 

Schowałyśmy szkraby pod bluzkę i chuchałysmy,  by rozgrzać. Próbowałyśmy dostawić je do innej matki, ale nie dało rady. Jej dzieci były duzo starsze i nasze maluchy jej nie interesowały. Udało nam się dwa z trzech kociaków nakarmić mała ilością mleka zastępczego dla kociąt. Biało-rudy był najsłabszy, ledwo się ruszał i nic nie wypił. Ruszyłyśmy w drogę do drugiej potencjalnej matki. Po kilku godzinach prób udało się. Małe zjadły sporo mleka z butelki i do rana nauczyły się ssać z piersi. Kamień spadł nam z serca. Szczególnie, że z rudasem było bardzo kiepsko. W pyszczku miał sporo piachu i zero odruchu ssania. Dziś,około południa, ta sama dziewczyna, która zglosila nam kociaki, odnalazła ich mamę. Do godziny 14 udało nam się połączyć rodzinę i znalezc bardzo dobry dom tymczasowy. 

Te maluszki, pozostała jedenastka i wszystkie mamy potrzebują sporo dobrej jakości jedzenia i mleka, gdyż niektóre z osesków trzeba dokarmiać  Chciałybyśmy zakupić zapas Royal Canin Babycat- przynajmniej 10 kg za 180 zł, paszteciki Animonda Kitten Baby Pate- 6 puszek to jakieś 15 zł, Royal Canin Babycat Milk- 40 zł/op. 


Dodatkowo potrzebujemy dużej ilości podkładów higienicznych, żwirku i mokrych chusteczek. 

To wszystko są koszta, których nie jesteśmy za nic w świecie pokryć. Możemy tylko liczyć na Waszą pomoc. Bez niej nic nie zrobimy :( Nawet najlepsze domy tymczasowe nie utrzymają same takiej ilości kociaków. Prosimy z całego serca o wsparcie! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij