Zbiórka Medyczny Sprzęt OSP Rozniszew - zdjęcie główne

Medyczny Sprzęt OSP Rozniszew

1 946 zł  z 5 440 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Janowski - awatar

Łukasz Janowski

Organizator zbiórki

Moi drodzy znajomi i nieznajomi. Jestem naczelnikiem w Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozniszewie. Często zdaża się tak, że narażamy swoje zdrowie i życie aby ratować dobytek i życie ludzkie. Jednakże ciągle brakuje nam sprzętu medycznego żeby móc udzielać pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach samochodowych i nie tylko. Mamy przeszkolonych Medycznie strażaków, jednak nie posiadamy środków na zakup sprzętu. Zwracam się z prośbą do ludzi o dobrym sercu o wsparcie w pozyskaniu niezbednego sprzetu. Za uzbierane pieniądze chcieli byśmy zakupić: defibrylator AED którego koszt wynosi 6 966zł oraz szyny Klamera ( do usztywniania złamanych kończyn) koszt 479zł. Udało się nam już pozyskać kwotę 2 005zł. Liczymy na wsparcie w pozyskaniu brakującej kwoty jaką jest 5 440zł.  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 946 zł  z 5 440 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Janowski - awatar

Łukasz Janowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Martyna Gronek - awatar
Martyna Gronek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adam - awatar
Adam
100
Kasia Szczepaniak - awatar
Kasia Szczepaniak
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Kocham OSP Rozniszew - awatar
Kocham OSP Rozniszew
100
..... - awatar
.....
20
Maria Rokita - awatar
Maria Rokita
100
Katarzyna Janowska - awatar
Katarzyna Janowska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij