Zbiórka Pomoc rodzinie Mai - zdjęcie główne

Pomoc rodzinie Mai

4 769 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga Pers - awatar

Aga Pers

Organizator zbiórki

Zbieramy środki na pomoc chorwackiej rodzinie, która ucierpiała podczas trzęsienia ziemi na przełomie roku. Rodzina Mai (siostra, dwóch braci i rodzice) mieszkają w małej miejscowości Glina. W wyniku trzęsienia ziemi stracili wszystko a ich dom nie nadaje sie do dalszego zamieszkiwania, w zasadzie musza wybudować go od nowa. Obecnie cała sześcioosobowa rodzina zajmuje pokój w hotelu robotniczym, jednak jest to tylko rozwiazanie przejściowe i chwilowe. Zebrane środki w całości przekażemy rodzinie Mai, która wykorzysta je w sposób zgodny ze swoimi potrzebami. Wierze, ze wspólnie przywrócimy dziecięcą radość na twarzach czwórki dzieci a w oczach ich rodziców , dzięki naszej pomocy znów rozbłyśnie nadzieja na lepsze jutro. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jacek Pękalski - awatar

  Jacek Pękalski

  24.01.2021
  24.01.2021

  Dzisiaj jestem dzień solidarności z Chorwacją ,pomagajmy ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.01.2021
  15.01.2021

  Trzymam kciuki.. Już niewiele brakuje..

 • Lucas S - awatar

  Lucas S

  07.01.2021
  07.01.2021

  Powodzenia

4 769 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga Pers - awatar

Aga Pers

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 94

Romano Beros - awatar
Romano Beros
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bożena i Krzysztof - awatar
Bożena i Krzysztof
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krzysztof Michalik - awatar
Krzysztof Michalik
50
Marcin i Małgorzata - awatar
Marcin i Małgorzata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jacek Pękalski - awatar
Jacek Pękalski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij