Zbiórka CUD 532 Gram-Walczymy o Emilkę - miniaturka zdjęcia

CUD 532 Gram-Walczymy o Emilkę Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka CUD 532 Gram-Walczymy o Emilkę - zdjęcie główne

CUD 532 Gram-Walczymy o Emilkę

133 300 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 4 461 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Wilczynska - awatar

Karolina Wilczynska

Organizator zbiórki

Prosimy, nie odwracja się od nas.  Pomóż Emilce.

Tak długo czekaliśmy na dziecko, Emilka jest naszym jedynym dzieckiem.  Tak bardzo cieszyliśmy się, kiedy okazało się że zostaniemy rodzicami.  Nie da się opisać radości która towarzyszyła nam w tamtym momencie, on był jak CUD, taki sam jakim jest Emilka.  Gdyby tylko urodziła się o czasie, dziś nie musielibyśmy walczyć z całych sił o jej życie.

Emilka urodziła się w 24-tym tygodniu ciąży z wieloma niewykształtowanymi organami, ważąc jedynie 532 gram.  Była tak maleńka że każdy niewłaściwy ruch mógł ją niezwykle skrzywdzić, zadać jej ból.  Lekarze nie dawali jej prawie żadnych szans, robili jednak wszystko co w ich mocy aby ją uratować.

Emilka od tych pierwszych chwil ma ogromną chęć życia, walczy o każdą sekundę aby być z nami i cieszyć się życiem. 

Przeszła już naprawde wiele m.in. wstrząs septyczny spowodowany pęknięciem jelit oraz kilka operacji układu pokarmowego.  Miała ciągły dopływ morfiny i antybiotyków, by dać radę to przetrwać.  Aby mieć dostęp do jelit lekarze nawet nie zaszyli całkowicie brzuszka.  Czeka ją jeszcze bardzo długa walka i wiele operacji. 

Po ostatniej operacji dostała się infekcja, Emilki życie było zagrożone, jej stan był krytyczny i po raz koleiny nasza córeczka przeszła przez ogromne cierpienie.

Jelitka dalej same nie funkcjonują, są o 11 cm krótsze.  Emilka jest 12 godzin dziennie podłączona pod kroplówkę oraz co 3 godziny ma podawane lekki.

Samodzielnie nie jest w stanie spożywać określonej dawki jedzenia, więc jest dokarmiana przez rurkę w brzuszku.  Termin na kolejną bardzo ważną operacjie zależy od Emilki organizmu oraz funkcji jelitek. 

Lekarze nie mogą uwierzyć jak bardzo jest silna i jak bardzo walczy o życie. Mówią na nią CUD Kruszynka.

Naszczęście Emilka umysłowo rozwija sie prawidłowo w swoim własnym tempie. Fizycznie jest ograniczona, codziennie bardzo się stara wykonywać ćwiczenia na mięśnie oraz układ kostny.  Kruszynka małymi kroczkami robi postępy. Rehabilitacja oraz bardzo ciężka praca naszej córeczki będzie wymagana przez wiele miesięcy lub lat.  

Bez Państwa wsparcia jakie nam codziennie okazujecie sami nie dali byśmy rady pomóc naszej córeczce.  Jesteście dla nas jak rodzina.  Z całego serca dziękujemy za wasze cudowne serca.  

CUD Kruszynka z radością i ogromnym szczęściem patrzy na świat uśmiechając się, że żyje i jest z nami.

Nasza rodzina nigdy nikogo nie prosiła o pomoc, ciężko pracowała, była silna i pozytywna oraz zawsze pomagała innym.  Dziś jesteśmy w niezwykle trudnej sytuacji finansowej i każda darowizna od Państwa będzię ogromnym wsparciem dla nas.

By móc leczyć i opiekować się córeczką, potrzebujemy pieniędzy, bo już dziś wiemy że będzie się to wiązać z ogromnymi kosztami.  Z całego serca będziemy wdzięczni za każde wsparcie od Państwa.

Masz serce ze złota.  Zawsze będziemy pamiętać Twoją dobroć.

Rodzice Emilki.

Emilka pare dni po urodzeniu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Karolina Wilczynska - awatar

  Karolina Wilczynska

  06.10.2022
  06.10.2022

  Dzisiaj Lekarze podjęli decyzje w sprawie mojej rurki w brzuszku. Mój organizm dalej nie przyjmuje wszystkich pokarmów potrzebnych do życia, dlatego niestety rurka musi być ponownie podłączona do mojego układu pokarmowego. Bardzo się boje😔 ponieważ ostatnio miałam silne bóle brzuszka, lecz wierze, że tym razem wszystko będzie lepiej, i nie będę tyle cierpiała. Z całego serca błagam o udostepnienie mojej zbiórki. Do końca życia Państwa dobro pozostanie w moim maleńkim serduszku❤️

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.09.2022
  23.09.2022

  Dużo siły maleńka! Walcz i bądź silna.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.09.2022
  12.09.2022

  Bądź dzielna Kruszynko!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.2022
  08.09.2022

  Wszystkiego najlepszego, dzielna Kruszynko! Dużo zdrowia.

 • MARIA W. - awatar

  MARIA W.

  01.09.2022
  01.09.2022

  Wszystko będzie dobrze mam też Wnusię wcześniaka. One jak nikt potrafią walczyć, a całe Niebo je wspiera!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.08.2022
  29.08.2022

  Wiara przenosi góry

133 300 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 4 461 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Wilczynska - awatar

Karolina Wilczynska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4 461

Viktoria Chmielewska - awatar
Viktoria Chmielewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mama Wcześniaka - awatar
Mama Wcześniaka
50
Jola - awatar
Jola
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Soja - awatar
Sylwia Soja
10
Nikola - awatar
Nikola
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij