Zbiórka Marzenia kontra śmierć - zdjęcie główne

Marzenia kontra śmierć

51 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Klaudia Kotynia - awatar

Klaudia Kotynia

Organizator zbiórki

Witam! Mam na imię Klaudia, mam 19 lat. W kwietniu 2019 roku zmarła moja mama. Była to dla nas wielka tragedia, która wywróciła nasze życie do góry nogami. Przez pół roku ja, moja siostra i mój tata żyliśmy jak w marazmie, nie potrafiliśmy sobie poradzić. Mimo tego wszystkiego powoli zaczynaliśmy stawać na nogi, mieliśmy już plany na nowe życie. Niestety, los nie miał dla nas takich planów i postanowił rzucić nam kolejną kłodę pod nogi...


10 miesięcy temu mój tata zaczął chorować. Na początku wszyscy myśleliśmy, że jest to po prostu zapalanie płuc, ale po dokładniejszych badaniach okazało się, że tata jest chory na raka złośliwego trzustki oraz ma poważne problemy z płucami. Była to dla nas tragedia! Niedawno straciłyśmy ukochaną mamę, a teraz mamy stracić tatę?! Ja i moja 13-letnia siostra nie wyobrażamy sobie życia bez niego! Prawdopodobnie jak każdy z nas nie wyobraża sobie życia bez najbliższej osoby. 

Starałam się jak mogłam (łapałam się prac dorywczych, ale i tak za dużo to nie pomogło, ponieważ sama choruję), jednak niewiele możemy zrobić bez wsparcia finansowego. Pieniądze powoli się kończą, a leczenie jest o wiele droższe, niż myśleliśmy. Większość leków nie jest refundowana. Do tego koszty badań, konsultacji, dojazdów... Potrzebne sumy są poza naszym zasięgiem!

Dlatego właśnie otwieram tę zbiórkę. Z dnia na dzień tata robi się słabszy, a my nie możemy na to patrzeć! Zawsze był wspaniałym, energicznym oraz wesołym człowiekiem, a choroba powoli nam go zabiera... Bardzo chciałabym dać tacie możliwości dalszego godnego życia, bez bólu oraz zmartwień. Mam też ogromną nadzieje, że jako rodzina przetrwamy ten trudny czas i damy sobie radę, a tata wyzdrowieje i będzie mógł dalej uczestniczyć w naszym życiu.

Dlatego z całego serca prosimy o pomoc! Każda złotówka oraz udostępnienie przybliży nas do celu i pomoże w leczeniu. Dziękujemy serdecznie całą rodziną każdemu kto wpłaci albo udostępni.

link do fb:

https://www.facebook.com/562961150535418/photos/a.1592774657554057/1622232121274977/?type=3&theater

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
51 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Klaudia Kotynia - awatar

Klaudia Kotynia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij