Alicja Ermel - awatar

Alicja Ermel

Organizator zbiórki

Gdy opuścił schronisko i trafił o naszego domu tymczasowego, był jedynie bardzo wychudzony, ważył tylko 6,1 kg.  Niestety okazało się, że duża niedowaga to dopiero początek Czarusiowych problemów. Podczas pierwszej kontrolnej wizyty weterynarz stwierdził, że pies ma nie do końca rozwinięte narządy płciowe, podejrzewał nawet że może być obojniakiem. Po około tygodniu Czarusiowi zaczęły strasznie ropieć oczy - kolejna wizyta u weterynarza i stwierdzone zapalenie ucha, które przeniosło się na oczy. Zastosowano antybiotyk do uszu, do oczu i czyszczenie. Pomimo leczenia i pielęgnacji nie widać poprawy a wręcz jest dużo gorzej. Czaruś ma pękające rany wokół oczu i na nosie, stan zapalny dziąseł i miejscowe łysienie, jedynie z uchem jest o wiele lepiej. 

Na miejscu pobrano zeskrobinę, jednak w badaniu mikroskopowym nie stwierdzono pasożytów. Pobrany został również materiał na badanie cytologiczne skóry - na wynik czekamy.  Na ten moment zalecenia to zmiana karmy na antyalergiczną, zakropienie advocatem, kapsułki omega3 i omega6 i maść z antybiotykiem do smarowania zmian skórnych. Jedna pozytywna wiadomość Czaruś przez cały pobyt przytył kilogram i waży 7,100.  W tej chwili czekamy na wynik cytologii, ale jeżeli nie będzie poprawy to czeka nas również biopsja skóry.

 O kosztach wolimy nie myśleć, ale już wiemy że na pewno  przerosną nasze możliwości: koszty badań, leków, dobrej karmy antyalergicznej - Kochani bardzo potrzebujemy  Waszej pomocy, każda wpłata będzie na wagę złota.


Aktualności

 • Alicja Ermel - awatar

  Alicja Ermel

  05.06.18
  05.06.18

  Dzisiaj nasz Czaruś był na kolejnej wizycie w lecznicy. Pan doktor dokładnie Czarusia obejrzał, pobrał kolejne zeskrobiny do badania i orzekł, że idzie ku dobremu. Czaruś dostał kolejną porcję antybiotyków, specjalny szampon, maść i suplementy diety, które mają pomóc w odrastaniu sierści. Jesteśmy wdzięczne za każdą złotówkę. Mamy nadzieję, że następna wizyta będzie już ostatnią.

  Zdjęcie aktualności 15 955

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.05.18
  24.05.18

  Zdrówka :*

Alicja Ermel - awatar

Alicja Ermel

Organizator zbiórki

Wpłaty - 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Olka - awatar
20
Olka
dorota - awatar
20
dorota
Małgosia Małek - awatar
50
Małgosia Małek
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Kamila - awatar
15
Kamila
Kinga Kandulska - awatar
20
Kinga Kandulska
Kamila - awatar
10
Kamila
Gosia - awatar
20
Gosia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij