Zbiórka Czaruś felv walczy o życie - zdjęcie główne

Czaruś felv walczy o życie

1 127 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Czaruś ma podejrzenie FIP...

Podejrzenie niestety graniczące z pewnością Robimy badania, czekamy na wyniki, ale stan kocurka nie daje nam wielkich nadziei na inną, bardziej optymistyczną diagnozę. Temperatura skacząca - raz wysoka, raz zbyt niska, by po chwili znów poszybować w górę... chudnięcie... brak apetytu, osowiałość... kompletny brak sił... wreszcie - płyn w brzuszku... lepki.. ciągnący... beżowy...Wysłaliśmy płyn i krew do badania... zrobimy USG... i będziemy zaklinać rzeczywistość, choć łzy jak groch więzną w gardle bo wszystkie objawy wskazują na najgorszą z możliwych diagnozę 

Czaruś dużo śpi. Dużo leży. Chętnie się przytula. Jedzenie zakopuje... 

Prosimy z całego serca o pomoc w opłaceniu diagnostyki Czarusia...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Agnieszka Pietraho-Stemplewska - awatar

    Agnieszka Pietraho-Stemplewska

    06.07.21
    06.07.21

    Walcz słońce kochane!

1 127 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 30

Angelina - awatar
Angelina
200
Małgorzata Wołodkiewicz - awatar
Małgorzata Wołodkiewicz
25
Od Bystrego - awatar
Od Bystrego
20
Katarzyna Nowak - awatar
Katarzyna Nowak
50
Pysia - awatar
Pysia
50
Joanna Wagner - awatar
Joanna Wagner
61
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dorota Sa - awatar
Dorota Sa
100
Marta - awatar
Marta
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij